Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Omítky

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Zhotovení omítek - koupelna,WC.O výměře cca 30m2.Zakázka zhotovená bez materiálu.Když viděl zhotovený štuk opravdový zedník,nemohl věřit co to mám uděláno za hrůzu!

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Až na drobné nedodělávky a nedostatečně rovný štuk celkem spokojen.Po mém hodnocení mi navíc přišel sprostý E-mail.Takže opravdu nedoporučuji!Takže pozor na firmu Jaroslav Gerych!

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.03.2011 uživatelem Uživatel_8958

Komentář dodavatele
Neplatič si vždy najde své argumenty,škoda času se tímto vůbec zabývat.
Diskuze
Mám pocit,že jste si práci snad dodělával sám.Jak může někdo napsat takové hodnocení.Jednak Vaše jednání a nespolupráce katastrofa a za druhé kvalita odpovídá ceně.My nejsme žádná charita a to nemluvě o tom,když požadujete nějaké služby a my vám v takovém bordelu musíme umývat pavučiny a stěhovat nábytek,abychom měli jak pracovat,tak to je pod úroveň.Když chcete nějakou službu,příště buďte připravení.Z místností věci nevystěhované,pavučiny všude,nic pozakrývané - takže ne z vaši,ale z naší strany hnus,hnus a ještě jednou hnus!!!
Paní Gerychová si nevidí do huby a navíc,když pomáhá svému manželovi,a snží se svými gelovými nechty tvarovat rohy jako kdyby byli z plastelíny je to síla.Neboli humus!!!LIDÉ NA TUTO TAKZVANOU FIRMU BDĚTE!!!!!!!
Nevím,který inteligent za počítačem sedí,ale IQ šumicí trávy se nezapře.Jednak nejsem p.Gerychová a za druhé když už si tak všímáte tak víte,že žádné nehty nemám :-))). Raději si ukliďte doma ten bordel,než si někoho pozvete,protože je to pouze na ostudu.Ten humus jsem si nafotila.Dále bych byla zvědavá,kdo posuzuje práci - ani jeden z dotyčných lidí,jak jsem uvedla nevzal ani smeták do ruky!!Nebyli jste schopní si vystěhovat absolutně nic,včetně chodby a navíc se nedivte,že Vám nikdo nechce dělat v tom vašem hnoji za 1500 Kč celý byt - malování,škrábaní malby sto let staré.Nikdo dělat nikomu charitu nebude,na to si musíte najít jiné voly.
Nestačím se divit, jací lidé se opovažují nabízet lidem služby. Od takové očividné nevychované nuly jako té, která tu píše za Stavební práce a rekonstrukce Ostrava, bych si nenechal ani vyčistit boty. A že si fotí cizí byty a ještě se tím chlubí? Ani ty boty.
Naše služby jsou kvalitní,avšak zákazníci jsou tak lakomí,že jakmile má přijít k placení,tak mají tisíc výmluv a problémů.Prostě všechno jen ne zaplatit.Ostatně,každý řemeslník ví o čem je řeč :-)
Jo Vaše služby jsou tak kvalitní,žeuž se o ně zajímá i PČR.
Jistě :-) - o naše služby se nemá důvod zajímat PČR :-))),Vy jste tak chytrý,že ani nevíte o koho by se konkrétně měla PČR zajímat 0))).Raději tady vystupujte pod svým jménem :-) a nedělejte ze sebe tady šašky většími ,než jste.Neplatič k neplatiči sedá,jako ta vrána k vráně :-)
Palec dolů s odůvodněním: BEZ KOMENTÁŘE
Strčte si ten palec víte kde :-)
JODO TVÝ PÍČI
No :-), tady chybí hodně inteligence,dost se bavím :-)))
tak nesedˇ na tý svý tlustý prdeli a běž makat kundo blbá.
Hahahaha :-))))) to je vtipné :-)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace