Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukci panelového 3+1

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Potřeboval bych udělat rekonstrukci panelového bytu 3+1(80m) v Praze 5.Zhruba se jedná o zbourani par příček,stuky(perlinka),srovnani podlahy,uprava koupelny,pokládka dlažby.Předpokládané datum zahájení rekonstrukce je květen.Předem děkuji za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den provádíme rekonstrukce starších panelových bytů, stači byt zaměřit a vypracovat cenovou nabídku ,rozpočty projektu děláme zdarma.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Komunikace od první chvíle probíhala v pořádku a pan Tudžaroff se choval slušně a vstřicně.
Bohužel věta "budeme začínat co nejdříve ráno a končit max v 15h" měla leccos napovědět.Takže kromě bouracích prací se vše hrozně vleklo,když se začal blížit termín předání a musel by pan Tudžaroff platit penále,tak začal nesmyslný a překotný fofr a s tím související kvalita odvedené práce.

-Štukování je velmi nekvalitní a velice lituji,že jsem se nechal přemluvit aby perlinka byla pouze na spojích panelu.
-sádrokarton v obýváku s kuchyní je přímo otřesný(3x jsem to reklamoval a výsledek je hrozný) Bohužel jsem se musel nastěhovat a nechtěl jsem abych měl vše zničené od sádry,když bylo stejně jasné,že tohle prostě p Tudžaroff nezvládne. Špatné zbroušené,takže jsou vidět přechody mezi deskami.
-koupelna na první pohled pěkná,ale při bližším pohledu neskutečně odbytá. Okousané oblklady,skryté velkou vrstvou spárovačky,nerovnosti,křivě obklady.
-v chodbě jsem si zvolil dlažbu a ta vypadá asi z odvedené práce nejhůře. Byla 3x reklamována a stále je křivá,špatně zaspárováná, dutá místa pod dlažbou.

Asi nejvíc jsem byl překvapen,když si pan Tudžaroff myslel,že si po spárování koupelnu umyji sám. Když jsem mu to řekl,tak mi odpověděl,že jsem si vybral hrubej obklad a že ta spárovačka z toho skoro nejde!!!!!!! Donutil jsem ho to alespon trochu odstranit a bohužel zbytek jsem si musel udělat doopravdy sám.
Jinak se pan Tudžaroff choval slušně,cena byla slušná,nenavyšoval ji,snažil se vysvětlovat,pomáhal s nápady,půjčil kartu do nejmenovaného obchodu.
Přiznávám,že určitá chyba je i na mé straně,když jsem odvedenou práci nedokázal pořádně zkontrolovat a spoustu skrytých chyb jsem nedokázal odhalit.
Závěrem bohužel odvedená práce nevypovídá o šikovném řemeslníkovi a určitě bych u větších projektů volil jinou firmu. Na základě mé zkušenosti "Rozhodně nedoporučuji" !!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.08.2015 uživatelem Uživatel_114348

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace