Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalatérské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Oprava protékajícího odpadu (pravděpodobně ze sprchového koutu) do zdi, následně plánujeme výměnu sprchového koutu za vanu - nutné provést připojení vody a odpadu, to samé u umyvadla.
Plánovaná rekonstrukce v nejbližších měsících, nejpozději do července 2015.

=== Nabídka
Dobrý den,kdy by bylo možné se přijet podívat?

Děkuji Benetka

Dodavatel (řemeslník)
Jaroslav Benetka (Štěchovice, okr. Praha-západ)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Velmi varuji všechny, kdo shání kvalitního instalatéra před poptáním pana Jaroslava Benetky. My jsme ho poptali na instalatérské práce pro rekonstrukci koupelny a WC v našem bytě z důvodu kladných recenzí na tomto serveru a tvrdě jsme za to zaplatili. Pan Benetka se zdál zpočátku velmi schopný a spolehlivý plný nápadů a praktických rad působil profesionálně. Bohužel realita byla jiná a je to jen další katastrofický případ příšerné úrovně řemeslníků v Čechách. Pouhým okem těžko odhalitelné vady nechal téměř na všem, na co sáhl. Baterie namontovaná křivě, poškrábané obklady (již nově položené) od vrtačky, další obkladačky zničené pod umyvadlem, když se pan Benetka netrefil a omylem navrtal díry o pár cm vedle. Záchod namontoval také křivě, takže tekla voda zespoda, při svařování zničil 3 dlaždice, protože dostatečně nepodložil podlahu a ještě k tomu nám svařil díru na trubkách od topení na špatném místě a původní díru nechal, čímž nás vystavil reálnému nebezpečí potopy v zimním období, když se trubky napustí vodou.
Prostě jedna velká noční můra!!!!!!!!!!!!!
Už téměř měsíc se snažíme pana Benetku dohnat ke schůzce, abychom probrali škody, co nám způsobil, ale férového jednání jsme se ani teď nedočkali. Neustále se zapírá a odmítá se sejít, o finanční náhradě za zničené dlaždice a obklady ani nemluvě.

Chci proto důrazně varovat všechny, kdo shání touto cestou kvalitního řemeslníka, aby nedali na kladné recenze, ty si snad musí psát sám a vyhnuli se tomuto pánovi, jak jen to půjde. Nás spolupráce s ním stála prodloužení rekonstrukce o 2 týdny a 9tis. navíc za práci jiného instalatéra, který musel jeho práci téměř předělat.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.08.2015 uživatelem Uživatel_113132

Komentář dodavatele
Zadavatel, který mě kontaktovat ohledně reklamace mé práce, jsem mu obratem nabídl, že reklamaci vyřídím dle jejich požadavků, ale zadavatel trval na finančním vyrovnáním! Nedali mi prostor na to, abych reklamaci vyřídil. Na konto, že reklamaci přijedu vyřídit, bylo mi sděleno, že už tam mají jiného instalatéra! Za svojí prací si stojím.
Diskuze
Zapomněl jste ale podotknout pane Benetko, že jste se odmítl dostavit k okamžité opravě, která byla nezbytná, jelikož nám ze záchodu, který jste křivě zasadil tekla voda a nedal se tím pádem používat. Když jsme Vám ještě ten den volali, tak jste řekl, že nemáte čas, že jedete na dovolenou a stavíte se příští týden. Pro ženskou v 8. měsíci těhotenství je funkční záchod celkem nezbytná věc, což Vám bylo úplně jedno, další důkaz Vaší naprosté ignorace. Z toho důvodu jsme byli NUCENI přivolat okamžitě jiného instalatéra, který záchod zprovoznil a zároveň nám zpravil po Vás nezbytné věci, které nás mohly reálně ohrozit - mluvím teď o svařené trubce, kterou jste svařil na úplně jiném místě!!!!!!!!
Opravdu nechápu, za jakou prací si stojíte, možná se Vám to někde povedlo lépe, ale u nás jste opravdu zpackal vše, na co jste šáhl, až je to neuvěřitelné, že někdo jako Vy vykonává toto povolání.
A co se týče finanční náhrady, požadovali jsme a stále požadujeme úhradu zničených obkladů a dlaždic, to Vám přijde zvláštní??????
Pokud byste si za svojí prací opravdu stál, proč je tedy takový problém se s námi sejít a vše probrat?????
Věc budeme dále řešit, vše máme nafoceno a Váš výkon viděli odborníci, kteří se nestačili divit...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace