Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Reklamace žaluzií

Popis zadání

Reklamace tří drobných vad žaluzií v záruce.

Dodavatel (řemeslník)
pvca Solenice (Příbram 2)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Během rekonstrukce bytu v červnu letošního roku došlo k drobnému poškození tří žaluzií na plasových oknech, která nám byla instalována vloni v květnu - viz. reference také zde. Kontaktovali jsme firmu, která nám dělala okna i žaluzie a bylo dohodnuto, že na vady se vztáhne záruka a než by je opravovali, dodají nové. Od té doby, manžel několikrát týdně volá spolumajiteli firmy, který vždy ochotně přislíbí, že je celá věc v běhu, leč ve slíbeném termínu se ani neozve. Byl u nás jednou v červenci, kdy se byl na vady podívat a změřit žaluzie, od té doby výše uvedený stav. Nyní v září !!!, že přijede, my v domnění, že s novými žaluziemi, ale přijel OPĚT zaměřit, prý původní údaje "někam založili". Je říjen, pán slíbil po dalších třech urgencích dnes dodat, respektive včera měl volat, kdy přijde, nevolal, volali jsme my, prý dneska, ale ještě upřesní čas během dne a ani se neozval, telefon nedostupný. Vlastně on se nikdy neozve, vždy ho musíme kontaktovat my.
Musím říct, že v předchozí referenci jsem je dosti ušetřila, není mým zvykem někoho hned potopit, jen proto, že řemeslník zrovna u nás v něčem "ujede", ale teď už je jasné, že to nebyla náhoda, že na opravy k nám jezdili po několika urgencích klidně bez ohlášení po osmé hodině večer, že asi pětkrát špatně zaměřili sítě do oken a že se až teď ukázalo, že nám dokonce dodali naprosto nevhodný typ (velice špatně se do okna nasazuje a téměř tam nedrží). O celkkovém provedení instalace nových oken už ani nemluvím.
Opravdu nikomu tuto firmu nedoporučím, šlendriánská a amatérská práce, nespolehlivost a jednání hraničící už s drzostí. Už je nechci nikdy ani vidět. Pokud máte někdo tip, na koho se mám obrátit, kdo by mi ty tři drobné vady za rozumnou cenu opravil, budu nesmírně vděčná. Už mi došla energie i trpělivost v této záležitosti cokoliv dělat, jen se mi chce plakat, kdykoliv se na ta okna podívám.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.10.2011 uživatelem jejepaja

Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: není zde uvedeno kdo žaluzie poškodil.
Asi jsem se nevyjádřila zcela správně. Žaluzie poškodili pracovníci, kteří dělali rekonstrukci, takže mi bylo jasné, že není chyba ve výrobku. Manžel volal dodavatelskou firmu s tím, aby žaluzie ZA POPLATEK OPRAVILA. Jistě víte, jak dodavatelé žaluzií neradi opravuji něco, co sami nedodali, zvláště, když jde o něco tak malého. Nicméně vzhledem k tomu, že firma PVCA je pouze subdodavatelem, zřejmě jim přišlo snazší a možná to byl i dobrý úmysl, žaluzie vyreklamovat a dodat nové, což SAMI NAVRHLI.
Problém je v tom, že ochota po telefonu je jedna věc a chování a činy v reálu jsou jiné. Tudíž je říjen, zánovní žaluzie mi tady schlíple visí a pán se ani nenamáhal zavolat, poslat mail, omluvit se!!! atd., že v den, na který se již po páté objednal, prostě nepřijde, případně objednat se na jindy.
Víte, kdyby nám hned řekli, že jsme si to způsobili sami a že je to již nezajímá, byla bych sice asi naštvaná a stálo by nás to pár stovek, ale věc by již byla vyřízená. O peníze skutečně nešlo. Opravdu nechci na firmu prvoplánově házet špínu, ale nejde o první konflikt. Když jsme si vloni v zimě stěžovali, že nám okna netěsní, byla situace podobná, nakonec bez ohlášení přijeli v osm hodin večer, když jsme ukádali děti k spánku, špinaví přímo ze stavby, jako by se nechumelilo. Jsem opravdu jediná v této zemi, komu takovéto chování nepřijde adekvátní? Připadá mi, že dokud jde o zakázku a práci, je tato firma velice ochotná, rychlá a dělá to i za dobré peníze (o kvalitě bych asi polemizovala, viz fotky v referenci u oken), ale ve chvíli, kdy je práce hotová, už s vámi nechce nic mít. Nebo možná je problém v tom, že je to z Příbrami do Prahy kus cesty? Proč s námi řemeslníci nejednají na rovinu, proč nemůžou říct, tohle se nám nevyplatí, to vám neuděláme nebo uděláme za víc peněz? Tohle jen vyvolává pocit bezmoci zákazníka a pravděpodobně i ukřivdění dodavatele, který má dojem, že nic špatného neudělal. Ach jo.
Ano, s tím souhlasím
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace