Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce stoupaček

Popis zadání

Kompletní rekonstrukce domovních stoupaček na vodu.

Dodavatel (řemeslník)
1.Belgická s.r.o. (Praha 4)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Horor!!!!!

Vedle arogantního a nekooperativního chování představitele firmy 1.Belgická během stavebních prací se stalo následující:
• Dohodnutý termín prací byl překročen
• Dle předem dohodnutého harmonogramu prací měly být práce v kazdem bytě hotovy během 1 týdne. Práce se však protáhly vice nez celý měsíc, takze se cely mesic nedal byt plnohodnotne pouzivat, coz bylo v rozporu se smlouvou!!!!!!
• Hned první den, zástupci firmy 1. Belgická rozsekli odpadové potrubí na záchodě, čímž porušili předem dohodnutý plán a způsobili tim, že se v žádném případě nemohla používat voda, a to ani na záchodě, v koupelně, ani v kuchyni po dobu jednoho týdne. Poté co došlo k tomuto incidentu a ten byl poškozeným nahlášen, nedošlo ani k omluvě firmy 1.Belgická, ani k urgentnímu vyřešení vzniklého problému
• Při instalaci vodoměru na záchodě začali vrtat zástupci firmy 1. Belgická do zdi (která vede do pokoje). Po upozornění, že toto nebylo dohodnuto s představitelem firmy 1. Belgická, panem Romanczinem při úvodní prohlídce bytu při které bylo dohodnuto, kde se bude a kde se nebude vrtat. Pracovník firmy nedbal upozornění a vyvrtal díru do vedlejšího pokoje s tím, že toto je jediné možné řešení, byť nebylo dohodnuto. Poté jsem se dozvěděl od ostatních lidí z domu, že během instalace vodoměru na záchodě bylo možné toto provést bez vrtání dodatečné díry, nicméně, že bylo nutné kontrolovat řemeslníky a vyloženě fyzickým násilím vytrhnout vrtačku z rukou pracovníka firmy 1. Belgická a tím vrtání zabránit.
• Při instalaci stoupačky v kuchyni zazdili pracovníci firmy 1. Belgická roh v kuchyni, čímž způsobili, že již nebylo možné dát na původní místo kuchyňskou desku, jelikož se tam nevlezla. Několikrát jsem se pokusil dohodnout s dělníky přímo na místě, aby kuchyňskou desku uřezali tak, aby se opět vešla svými rozměry do kuchyně. Jelikož se po opakovaném ujištění dělníka nestalo, požádal jsem osobně pana Romanczina, ten arogantně opáčil, ať si kuchyňskou desku uřežu sám.
• Během stavebních prací nebyl přítomen pracovník, se kterým by bylo možné se na čemkoliv domluvit českým jazykem
• Během stavebních prací nechali několikrát pracovníci firmy 1. Belgická otevřené dveře do bytu i přesto, že byli několikrát dopředu vyzývání, aby po opuštění bytu vždy dveře zavřeli.
• Během stavebních prací byly z bytu odcizeny následující věci:
o Smeták v hodnotě 150 Kč
o Láhve s alkoholem v hodnotě 250 Kč
o Část kuchyňské desky z kuchyňské linky v hodnotě 300 Kč
• Splachovač na záchodě, jejíž výměnu zajišťovala firma 1.Belgická, se zasekává, čímž uniká voda a způsobuje tak dodatečné náklady

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.10.2011 uživatelem stavekd

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace