Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kuchyň do tvaru U

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Kuchyň z lesklé fólie ve tvaru U s mnoha úložnými prostory a veškerými spotřebiči s obkladem se stejného materiálu jako je pracovní deska.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S praci i vykon, sme byli maximalne spokojeni.

Dekujeme

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.03.2015 uživatelem Uživatel_110443

NeatWood_kuchys_na_miru_folie_lesk_06
NeatWood_kuchys_na_miru_folie_lesk_07
NeatWood_kuchys_na_miru_folie_lesk_08
NeatWood_kuchys_na_miru_folie_lesk_09
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: Nehodnotím kvalitu provedení - vypadá velice precizně - ale je to "bez nápadu" a ty 3 dvojzásuvky - to se nedělá už 10let...
Kuchyň je to pěkná a v takto malém prostoru nejde zase nic moc vymyslet pokud si zákazník přeje úložné prostory, takže to "bez nápadu" nemusí být na místě.
Naopak zásuvky s krabicí na stěnu na obkladu? To je opravdu hrůza! Pokud zákazník investuje nemalé peníze do kuchyně, tak už by neměl šetřit na takovém malém, ale "důležitém detailu" jako jsou zásuvky. Mohly být zasekány do zdi a byl by palec nahoru. Takto musím dát palec rovněž dolů.
Palec dolů s odůvodněním: jak vyplývá z diskuze: nepovedené zásuvky na obkladu
Dobrý den, jen bych chtěla reagovat na zásuvky, ty jsou v tomto případě jen provizorní, v době focení byli tyto detaily nedodělány a byla to chyba nás klientů, neb jsme neměli hotovo vše podle plánu. Co se návrhu týká a funkčnosti, jsem maximálně spokojená, byl to hodně atipický prostor a za cenu, kterou jsme potřebovali dosahnout, baly pro nás tato volba více jak uspokojující. Nevím jaké 3 dvojzásuvky jsou již 10 let za zenithem? Ale po bitvě ja každý generál. Nicméně já jsem opravdu spokojena a věřter, že návrhů jsme měli hodně od více jiných firem. Každopádně my jsme byli a jsme se službami spokojeni a nejen my, více našich známých :)
dle mého názoru nejde ani tak o design zásuvek, ale spíše o to, že pod zásuvkama je jestě krabice na stěnu. Jak jsem psal, když jste prováděly rekonstrukci kuchyně, tak jste si měly zásuvky nechat zasekat. To je fakt, který i já (truhlář) při jednání se zákazníky řeším. Jak vidíte opravdu to nevypadá pěkně. Pokud je obkladový panel připravený k demontáži, tak je vše OK a můžete si nechat zásuvky zasekat, ale toho "bordelu" (suti) na nové kuchyni - to není dobré.
Nechci být po bitvě generál, spíše na to nahlížím z pohledu dalších poptávajících, kteří se na této referenci mohou poučit a
a opravdu kuchyň vypadá pěkně - jednoduchý design a praktické využití prostoru
.) jak jsem psala, zásuvky byl náš problém a byli jsme na to dostatečně dopředu upozorněni a ano jako poučka pro ostatní je to více jak příkladná :)...jen sem chtěl obhájit firmu, která za tento detail právě vůbec nemohla :)
tak to se shodneme a za diskuzi dávám palec nahoru :-)
Nerozumím tomu, proč někdo říká, co je a co není moderní. Co si zákazník přeje a co se mu líbí, to má řemeslník dobře a kvalitně udělat. Mně se to líbí, působí to esteticky i prakticky. Kuchyně je pro zákazníka, člověk tam bývá velkou dobu času, potřebuje se tam dobře cítít.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace