Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Návrh interiéru bytu 4+kk

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám návrh řešení interiéru panelového bytu 4+1. V první fázi bez ložnice, pracovny a dětského pokoje. Možno bourat a stavět příčky. U dvou koupelen, společného obývacího pokoje s kuchyní a vstupní chodby pak detailní 3D návrh včetně barev a materiálů. Rekonstrukce bytu začne 1. května. Přiložen původní plán bytu pdf (na patře jsou 2 stejné, jde o ten neokótovaný) a předběžný návrh řešení (červené zdi = nové příčky).

=== Nabídka
Dobrý den,
moc ráda Vám pomůžu s návrhem interiéru Vašeho domova.
Nejlepší bude na prostor se podívat osobně. Probrali bychom Vaše představy o bydlení, Váš životní styl a pod - abych vše pak mohla "ušít" na míru :)
První schůzka v Praze je zdarma a nezávazná. Do Berouna taký moc ráda přijedu, jen bych si účtovala tu první hodinu - 850,-Kč. Tuto částku Vám pak v případě spolupráci odečtu z ceny za návrh.

Orientačně návrhy dispozičního řešení interiéru ve variantách, 3D perspektivní pohledy-vizualizace, doporučené materiály, nábytek, barvy a osvětlení stojí cca od 5 000,-Kč/místnost. Odhadem, za návrh 2 koupelen, obývacího pokoje s kuchyní a vstupní chodby bych viděla na cca 12-15 000,-Kč.

Na reference prosím podívejte se na moje web stránky, sekce Fotogalerie nebo Médie.

Předběžný průběh spolupráce:
První nákresy dispozičního řešení prostorů, bych Vám dodala cca do 2 týdnů po zaplacení zálohy.
Byl by to ideový koncept řešení samotné dispozice v několika variantách. Návrh v rozsahu: půdorys, perspektivní pohledy, 3D vizualizace. Po domluvě, proběhne konzultace za účelem projednání připomínek z Vaší strany a výběru nejvhodnější varianty návrhu.

Další schůzka proběhne podle domluvy, cca do 2 týdnů – dopracování návrhu (na podkladě vybrané a zkonzultované varianty). Návrh v rozsahu: půdorys, vizualizace 3D, doporučené materiály a barvy.

K finální verzi návrhů přeposílám seznam doporučených zařizovacích předmětů – hotový solitéry. V návrzích nábytek na míru má podobu vizuální a materiálovou.

Pokud spěcháte, vždy se dá domluvit o samotném postupu k návrhu individuálně.

Hezký den Vám přeji a těším se na případnou spolupráci.

Vaida Kraus
Bytová architektka a designérka
vaidaDESIGN

Dodavatel (řemeslník)
vaidaDESIGN (Praha 3-Vinohrady)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Zakázka nebyla ze zdravotních důvodů dokončena. Několik dobrých nápadů vzniklo, čekali jsme ale víc. Byt nakonec bude vypadat úplně jinak.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.05.2015 uživatelem arronax

byt_cely
byt_sever
byt_jih
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace