Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Vestavěnou skříň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
105x170x260cm (do pravého úhlu) konstrukci o dvou stranách, která bude tvořit stěny šatny, do níž je možno vstoupit.3.strana je zeď a 4.strana je tvořená starou vestavěnou skříní.Je potřeba použít totožné materiály jaké mám na vestavěné skříni z dřívějška.(dýha v dezénu borovice)
Ve 170 cm dílu je třeba vymyslet dveře(ideálně zatahovací,aby nepřekážely v prostoru.)
Jedná se pouze o konstrukci, která zakryje regály uvnitř šatny, takže neponese nic těžkého, jde jen o ,,slupku".


=== Nabídka
Dobrý den,

úplně si nedovedu představit co přesně chcete, proto bych Vás chtěl porosit o náčrt případně o kontakt abychom se mohli domluvit na podrobnostech abych Vám mohl připravit cenovou nabídku. děkuji a přeji pohodový den. Lušňák

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Lušňák mě v dubnu 2015 oslovil v rámci této nabídkové stránky.Jeho reference se mi líbily a tak jsem ho k sobě pozvala.Domluvili jsme se, sepsali smlouvu, zaplatila jsem zálohu ve výši 8 tisíc kč (z celkové kalkulace 12000) a pak to začalo.
Vždy jsem musela řemeslníka uhánět,aby přijel a pracoval.Dnes je konec srpna 2015 má zakázka není dodělaná a i přesto, že pan Lušňák věděl, že se stěhuji a že byt, ve kterém probíhala stavba vestavěné skříně, obkládky kuchyňských futer i s prahem a jiné opravy, budu prodávat, zakázku nedodělal!
Takže vestavěná skříň je bez lišt po obvodu, obkládka kuchyňských dveří je bez prahu.Zakázka mu nestála ani za to,aby si přijel pro zbytek peněz.
Z mnoha slov, která mezi námi zazněla, vím, že pan Lušňák preferuje velké a drahé zakázky,ale domnívám se, že pokud přistoupí na,,malý kšeft", měl by ho dokončit.
Sliboval xkrát návštěvu,kdy měl věci dodělat a vždy ji odvolal, že mu do toho vlezlo něco neodkladného.Dnes již bydlím 150 km daleko a byt jsem prodala i s nedodělky pana Lušňáka.Ovšem dobrou reklamu si určitě neudělal.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.08.2015 uživatelem Uživatel_109007

Diskuze
Dobrý den, vyjadřuji svou nespokojenost s firmou pana Lusňáka, který je natolik neseriózní a není schopen dodržet své slovo. Zadal jsem potávku na obložení dveří v.r.2015, dále na zasouvací dveře v předsíni.. Pan Lusňák se osobně dostavil, domluvili jsme se na cené, vše si vyměřil a dohoda zněla, že se ozve kdy práci provede. Slíbil, že se ozve, Nic se nedělo cca 1 měsíc, tudíž jsem jej kontaktoval, kdy bude práce provedena, řekl, že materiál má nakoupený a opět, že se ozve. Opět se nic nedělo, tudíž jsem mu opět zavolal, znovu slíbil, přišel zase vyměřit a opět že se ozve. Zase nic. Dále měl údajně po dalším mém telefonátu zdravotní problémy, vše jsem chápal a čekal. Po cca 1,5 měsíci mi přišla sms, že zítra zavolá. Zase nic. Další můj telefonát, že to bude provedeno v červenci/ čekali jsme od ledna 2016. Dne 3.8.2016 manželka volala p. Lusňákovi, jak a kdy bude tato objednávka provedena,rovněž se jej zeptala, jestli má ,vůbec zájem tuto práci provést. Bylo ji odpovězeno touto " RENOMOVANOU FIRMOU" že bude lepší aby si na to vzala jinou firmu. Proto předem varuji všechny, aby si dali pozor před nespolehlivostí a neseriózností pana Lusňáka!!!.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace