Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zídka pod plot 30m se základy

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, potřebujeme postavit 30m dlouhou zídku pod plot mezi dvěma pozemky o výšce 1m (nadzemní část) se základy v nezámrzné hloubce. Z jedné strany bude zídka zasypaná zeminu (mezi parcelami je výškový rozdíl).
Hledáme co nejlevnější a nejjednodušší řešení. Na parcelu se dá vjet zahradními vrátky. Naše současná představa je vykopat základy minibagrem a vylít betonem, v druhé fázi vyskládat zídku z bednění typu KB blok (na firmě nezáleží, jedna strana má být pohledová, šíře zídky 20-30cm) a vylití betonem. Nahoru za zídku přijde pletivový plot na sloupcích (ten co tam je nyní a který bude nutno před kopáním sundat).
Vzhledem k tomu, že sousedi mají psy, tak bychom to chtěli udělat v krátké době (co nejdřív po vytvrdnutí základů postavit zeď).
Časově až přestane mrznout, co nejdřív než se zazelená zahrada, abychom nadělali co nejméně škod na vegetaci (březen).
Prosím kontaktovat emailem, pokud mě nabídka zaujme, tak zavolám.
Zajímá mě cena toho co jsem popsala ev. cenově výhodnější alternativa. Uvažujeme i o realizaci svépomocí, takže pokud můžete nabídnout dovoz materiálu, techniky, pracovní síly za zajímavé ceny, tak také napište
Za nabídky děkuji.

=== Nabídka
Nabizime kopani rucne plus zedniky na vyskladani KB bloku.Schuzka na miste nutna.

Dodavatel (řemeslník)
Cyril Holub (Praha)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Nakonec jsme se rozhodli vystavět zeď z gabionů svépomocí, materiál jsme si zajišťovali sami. S firmou pana Holuba jsme se dohodli na stržení původního plotu, vykopání základů a vyskládání gabionů kameny. Výkop provedli rychle, kvalitně a za dohodnutou cenu o víkendu, což nám vyhovovalo.
Nebyli jsme spokojeni s kvalitou vyskládávání gabionů, takže jsme se nakonec dohodli, že tuto práci chtít nebudeme a dohodli jsme se na oboustranně akceptovatelném vyrovnání. Za mě spokojenost, hlavně proto, že nebyl problém se dohodnout a dohody se dodržely.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.04.2015 uživatelem Uživatel_108416

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace