Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna dom.zvonků

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Výměna stávajících domovních zvonků (venkovní panel a vnitřní telefony_ viz přílohy) za digitální pro 24 bytových jednotek.Dále realizaci čipových el.samozamykacích zámků u vchodových dveří (dvoje dveře),včetně centrální evidence odemknutí a zamknutí dveří.Hlavní dveře jsou plastové.

Hlavní požadavek_rychlé jednání.

=== Nabídka
Dobrý den, pro sestavení reálné cenové nabídky by bylo vhodné vidět místo montáže osobně.
Jestliže budete mít zájem můžem si domluvit schůzku a vše si upřesnit.
Poté vypracuji cenovou nabídku. V případě že s ní budete souhlasit může montáž začít do 3 dnů.
S pozdravem
Petr Teska

Dodavatel (řemeslník)
Elteservis - Teska (Praha 2)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Při domluvené realizaci výměn pan Teska požadoval 60% zálohy na komponenty z důvodu nedostatku finančních prostředků z jeho strany.Po uhrazení této částky na jeho účet byl domluven termín montáže.V tuto chvíli začaly vznikat problémy jako _ dodavatel nedodal kompletní zboží tak vydržte až to bude ozvu se! Po několika telefonátech došlo k realizaci výměny tabla zvonků, o pár dnů výměna domácích telefonů. Ohledně čipů a elektrických zámků,opět několik telefonátů_zase dodavatel nedodal! Po několika telefonátech pan Teska přijel,dodal prázdnou rozvodnou krabici pro montáž elektroniky čipů a odjel s tím, že až firma dodá zbytek komponentů pak se ozve,bohužel NIC! Od té doby což je 21 dnů nezvedá telefon,žádná omluva z jeho strany a nebo vysvětlení proč nekomunikuje.Práce nedokončená,vybral 60% ceny (60000Kč) a je nezvěstný.Vše co nám po panu Teskovi zůstalo je tablo tlačítek zvonků (nedokončené viz foto) a vyměněné domácí telefony v bytech.
Závěrem : nikomu bych už nedoporučil práci od firmy TESKA a v žádném případě už nedal peníze předem.

Dobrý den,
opět se vracím po pár měsících k hodnocení firmy "TESKA". Shrnu to do pár vět. Pan Teska je !!!! PODVODNÍK !!!! Zakázku s problémy a výmluvami nějak začal,ale nedokončil. Práce zahájil minulý rok v 12 měsíci a do dnešního dne tj .21.3.2012 jí nedokončil (práce byla dle jeho odhadu tak na 5dní). JE NEZVĚSTNÝ. Vybral od nás zálohu ve výši 60% celkové ceny,udělal půlku a nezaplatil dodavatelské firmě ani korunu za částečně dodané komponenty pro naši realizaci v domě. Vůbec nebere telefon a ani jinak nekomunikuje. Tak jsme pana TESKU předali právníkovi. Pan Teska kazí všem dobrým řemeslníkům reputaci. Pana TESKU UŽ NIKDY !!!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.03.2012 uživatelem Uživatel_17415

Dom.zvonky
Panel_zvonku
Komentář dodavatele
Výborně, děkuji.
Chápu že zákazník asi není nadšen z prodloužení termínu dokončení zakázky, ale toto snad nebylo nutné.
Záloha 60% byla požadována ne z důvodů nedostatků financí, ale z důvodu poměru materiál/práce na této zakázce. Ani takto vysoká záloha stejně nepokryla celkovou cenu materiálu. Bez záloh od určité výše zakázky nepracuji díky ne zcela dobrým zkušenostem. I přesto byl materiál objednán ještě před jejím obdržením.
První dodávka z Tesly Stropkov obsahovala vše potřebné k výměně DT, což se také dne 9., 10, a 12.12. stalo. Hlavní část práce byla provedena na přání zákazníka v sobotu, dokončena v pondělí podle přítomnosti nájemníků. Prázdný modul pro nedodanou čtečku v tablu byl mnou zaslepen provizorně kartonem který někdo na fotce odstranil, stejně tak část vlevo od tabla. Ta byla v plánu zazdít po kompletním zprovoznění systému kvuli případnému přístupu ke kabelům. Myslím že nebyl důvod k nespokojenosti, přinejmenším mi nebylo nic vyčteno.
Druhá dodávka z Tesly obsahovala nesprávnou jednotku OPJ (bez možnosti sítového připojení), programovací jednotku a 81 čipů ze sta objednaných. Neobsahovala ani jednu čtečku. Chyba se stala u dodavatele, což mohu lehce dokázat jeho omluvným mailem. Na tento problém byl zákazník upozorněn. Dodávka správné OPJ a čtečky čipů byla zástupcem Tesly Stropkov stanovena na cca. 6 týdnů, což chápu že je dost. Toto jsem věděl až od cca. 20.12.2011. Před tímto problémem jsem nikdy s tímto dodavatelem neměl jakýkoliv problem. Vzhledem k svátkům však byla komunikace s kýmkoliv poměrně zdlouhavá a ne každý fungoval i v týdnu od 27.12. do 30.12.
Navrhl jsem náhradní řešení od jiné firmy, dokonce i za o něco nižší cenu ve stejné kvalitě.
Místo toho tato reference.
Nevím jestli je to reakce na můj mail, nebo jestli zákazník referenci napsal ještě před jeho přečtením.
Dnes jsem od zákazníka ve 22:35 dostal sms že se mám zítra ozvat a chvilku poté přišla tato reference.
Každopádně dokážu pochopit že se zákazník cítí podveden, po přečtení některých zdejších příběhů se mu nedivím. Ovšem já podvodník nejsem, na trhu jsem od r. 1995 a i když ne vždy se vše povede, výrazně převládají spokojení zákazníci. Pro některé již pracuji více než 10 let, což by při zákazníkem popisovaném průběhu zakázek asi bylo těžko možné.
Zakázku samozřejmě chci dodělat. Už jen proto že v současné chvíly mě materiál stál (vč. DPH) víc něž těch 60% zálohy i když ne všechen byl fyzicky dodán.
Rád bych ještě dodal že na zakázce se naposledy pracovalo (kabeláž právě pro čipové jednotky) 21.12. což do 3.1. rozhodně neni 21 dní ale 8 pracovních dnů.
Petr Teska
Diskuze
Dobry den,kontaktujte mne prosim jakozto poskozeny,abychom podali spolecne hromadnou zalobu na pana Tesku.

Mnohokrat deji.

M.
Dobrý den,reaguji na Váš dotaz ohledně pana Tesky.Nevim, v kterém období jste měl s panem Teskou problém, ale naše věc nastala před třemi lety a soudní řízení podané od nás již proběhlo a je ukončené.Pan Teska neměl žádný majetek, takže jsme nic nedostali.
S pozdravem.
Uživatel 17415.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace