Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Opálení a opravu oken byt Vinohrady

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
prosím šikovné lakýrníky - opálení, oprava oken v bytě na Vinohradech a dále možný i další byt na Letné

=== Nabídka
Dobrý den

Prosím o kolik okenních křídel a rámů se jedná.. můžete mi prosím zaslat foto pro orientaci.. děkuji

S pozdravem

Jan Rufer

Dodavatel (řemeslník)
Jan Rufer (Praha 10 Strašnice) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Realizace nebyla dokončena. Pan Rufer vzal zálohu a pak se neukázal - důvod hárající fena, rozchod s přítelkyní a podobné věci...Neustále jsem čelila sprostým SMS (bezdůvodně), při drobné kritice nedobře provedené práce se jednoduše sbalil a odešel.
Velké zklamání, okamžitě bych vyřadila vůbec z těchto stránek neboť k nejřemeslníkům má hodně daleko. Pan Rufer si sbalil i barvy, na které dostal zálohu a dlužím nám tak 10 000 Kč.
Značně mi tím zkomplikoval celou rekonstrukci bytu.
NEDOPORUČUJI

Dohodnutá cena
35 000 Kč
Skutečná cena

0 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.04.2015 uživatelem Romkey

Komentář dodavatele
Paní Šimková by si jistě představovala že na nejřemeslníci budou řemeslníci kteří jí udělají práci za poloviční cenu ne li zadarmo.. Nemám čas se moc rozepisovat renovuji staré dveře.. Po 14 dnech opálení oken a rámů jsem si vybral zálohu a vzal jsem si volno..také ho někdy potřebuji.. osobní problémy jsem sice měl ale to nikoho nemusí zajímat :) jsme lidé.. po té se na bytě odpracoval další týden..měl jsem tam brigádníka a celé opalování mi chodil do večerních hodin pomáhat kolega. Paní Šimková má pocit že jí dlužím 10000,- :) 6000,- jsem ze zálohy vyplatil kolegovi a brigádníkovy 500,- mě stál plyn do bomby plus doprava.. za 3 týdny jsem si zde vydělal 1500,- původní nabídka 40000,- paní si to představovala za 30000,- :) sklenářské práce vše v ceně.. na ty jsem si musel vydělat jinde :) Po zažité aroganci a chování na které nejsem zvědavej jsem zakázku opustil.. za 10000,- jsme jí udělali 70 % práce .Paní by měla zaplatit spíše dluhy co dluží baráku ve kterém se byt nachazí a pak může říkat že jí dlužím já.. Radši jsem zakázku opustil v této fázi než abych se pak hádal o peníze.. Hold si občas lidé nesednou stane se.. Nyní pracuji pro tento barák kde se dělal tento byt.. renovuji jim Vchodové dveře a již s nimi vyjednávám malbu schodiště a renovaci zábradlí :) Všechno zlé je aspoň k něčemu dobré :-)
Hezký den
Honza Rufer
Diskuze
Dobrý den paní Šimková, nebudu se pozastavovat nad tím, že jste nevychovaná a neumíte ani podat upřímně ruku...Asi se štítíte řemeslníků,které tak ráda okrádáte.Měl jsem tu čest jít na prohlídku této zakázky s panem Ruferem..Původní cena na hranici výdělečnosti 40 000,- kterou jste srazila na 30 000....Dále jste chtěla, abychom okna přesklili a ještě zaplatili truhláře, aby udělali okapničky,ale to už jsme věděli ,že jednáme s profesionální zlodějkou.Touto cestou Vám chci poděkovat ,že jsem si mohl ničit 2 týdny na vaší zakázce zdraví opalováním několik desítek let starých profilovaných oknech z 1 Republiky zcela zdarma....Taky si to někdy zkuste pracovat zadarmo - je to velice příjemné,když se houpete v dešti ve 3. patře a opalujete shnilé rámy z venku.Co se pana Rufera týče nepleťte jeho osobní život s ukončením činnosti - šlo o to, že jste nebyla schopná pochopit, proč se neopalovaly boky křídel -( protože na nich byl jenom 1 nátěr a ten by se byl zbrousil)Nejhorší práci jsme Vám udělali zadarmo a nyní už vám to za 10 000,- někdo dodělá!děkuji moc. Přejeme Vám příjemné dny ve vašem profesním životě Fuchs J.
Pana Fuchse neznám. Dohoda byla mezi naší společností CIESSE a panem Ruferem na částku 35000. Takto s tím pan Rufer souhlasil. Já ho k ničemu nenutila. Kdyby mi řekl, že do toho nejde, najdu si někoho jiného. V této branži se pohybuji 15 let a je to stále stejné. Buďto je člověk silný a je schopen o věcech mluvit a nebo jednoduše uteče. Pan Rufer utekl, nechal nám klíče v elektroměru, beze slova. To považuju za neférové jednání. Samozřejmě se zakázky hned někdo ujal, lidé pracovat chtějí. Více se k tomuto vyjadřovat nebudu.
Pan Fuchs vám tam do večerních hodin 14 dní okna opaloval,ale to vy samozřejmě nemůžete vědět.. Ano vy už se k ničemu nevyjadřujte stejně jě reference lživá!!! Já to spíše vidím že buďto je člověk slušný a nebo arogantní a nevychovaný. Sbohem.
J.Rufer
Vážení přátelé,
jsem taky řemeslník ,bývalý mistr OV na SOU stavební - Zlín.
Tak náhodou si pročítám NEJ řemeslník a dpřišel jsem na tyto stránky,asi náhoda.
Přesto,že nezném kolegu malíře pana Rufela,musím konstatovat,že realita je velmi tvrdá.Na jedné straně si se zákazníkem SEPÍŠETE JEHO POŽADAVEK A CENU za zakázku,a a pak to před dokončením začíná přituhovat. To je takové,to je makové.Všem je jasné kam mířím. To taky není od zákazníka férové.
V dnešní době technologie pokročila ,materiál je drahý a člověk podniká proto aby se uživil.Kdo tomu nevěří at to zkusí.Pane Rufel, věřím Vám jak píšete.
A na konec perličku: v místě bydliště jsem byl osloven firmou k vymalování 30. bytů.Sepsáno,zálohy placeny s muzikou a nkonec mě nevyplatily 30.000.-Kč. Po předání případu advokátovi,doplatili 15.000.-Kč a přesto jim půlka zůstala. Tak vidíte,že to funguje i u firem.MALÍŘI POZOR na firmy !!!!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace