Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výroba a montáž vestavěné skříně a skříňky v kuchyni

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý večer, touto cestou poptáváme profesionální rozměření, výrobu a montáž vestavěné skříně v chodbě a skříňky v kuchyňském koutě vedle lednice. Obě skříně by byly od země ke stropu bez zadních stěn. Vestavěná skříň v chodbě s posuvnými dveřmi a malou úpravou chodby ( zadělání jedněch dveří do kuchyně ). Rozměry : šířka - 210 cm, hloubka 40 cm, na okraji se zaoblenou poličkou. Materiál lamino, jedny dveře se zrcadlem. Skříňka v kuchyni - kombinace skříňky s regály, s dvířky a zároveň různou hloubkou. Rozměry : celková šířka 125 cm. hloubka cca 45 cm, nad lednicí 60 cm. Materiál lamino. Zakázka by se mohla uskutečnit během několika měsíců. Přibližně kolem léta. Děkujeme za cenové nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den posíláme cenovou nabídku na vestavěnou skříň cena vychází na 21000,- včetně DPH a montáže
termín dodání do deseti dnů v případě zájmu nás kontaktujte a můžeme domluvit technika zdarma
S pozdravem K.Petr

Dodavatel (řemeslník)
Best Art s.r.o. (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Měl jsem požadavek k profesionálnímu proměření, vyhotovení a následné montáži vestavěných skříní a botníků. Přijel pan majitel, vše řádně proměřil, navrhl co a jak, co je potřeba, poradil. Jeho jednání bylo naprosto profesionální a korektní. Protože jsme měli více uchazečů na tuto práci, a čekali jsme na peníze, realizace se protáhla z února až na konec července. To mohl být důvod naší konečné nespokojenosti. Komunikace s panem majitelem byla standartní do doby, než mělo dojít k realizaci montáže. Den před montáží jsme si upřesňovali termín příjezdu a dobu montáže. Pan majitel již napsal pouze sms, že se montáž bude konat 14.7.2015, bude trvat asi dva dny a montéři přijedou kolem desáté hodiny. Do této sms pan majitel mluvil stále o jednom dnu montáže. I prý kvůli nákladům za cestu, kterou jsme měli v ceně. A druhý den to "začalo". Čekal jsem do 10.45 hod. a stále nikde nikdo. Volal jsem tedy panu majiteli a ten mi dal číslo na montéra. Po dobu celé montáže to dělal pouze jeden montér.
A od zaslání sms s kontaktem na montéra se mnou přestal úplně komunikovat. Toho jsme se nakonec dočkali až o půl dvanácté.... Nicméně po úmorných 4 dnech práce, lehkého handrkování s montérem co a jak si představujeme, mimochodem montér vůbec nevěděl co má dělat ( měl pouze plánky s rozměrama ), tak všechno dopadlo jak má. Lehké nedostatky se odstranili a s prací jsme naprosto spokojeni. S jednáním majitele firmy jsem naprosto nespokojen. Jak jsem psal, po poslední odeslané sms s kontaktem na montéra mi nezvedal telefon, neodpovídal na sms. Zkrátka nic. Montér se na něho také nemohl dovolat. Měli jsme mezi dokončením dovolenou a zakázka se tím opozdila, ale celé 4 dny a pátý den asi se třemi hodinami práce se mi zdá opravdu hodně. Jednalo se celkem o demontáž botníku v chodbě bytu a její následnou montáž na chodbě domu a o instalaci tří skříněk. A úpravu garnyže.

Závěr - Naprostá spokojenost s vykonanou montáží
Úplná nespokojenost s dobou trvání montáže
O jednání majitele bych se raději nevyjadřoval - HRŮZA
Spokojenost s cenou

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 31.07.2015 uživatelem Uživatel_107598

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace