Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Premisteni elektromeru

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Premisteni mereni a HDO na venkovni zed RD, vymena hlavniho jistice za 3 x 40A. Elektromerova skrinka je uz osazena.
Povoleni od "CEZ Distibuce" je obstarano.

=== Nabídka
Dobrý den, jestli máte zájem můžem domluvit schůzku na místě montáže. Bez ní Vám těžko můžu předložit cenovou nabídku.
S pozdravem
Petr Teska

Dodavatel (řemeslník)
Elteservis - Teska (Praha 2)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dohodnuta prace neni ukoncena. Po prevzeti zalohy pan elektrikar prestal odpovidat na maily a zvedat telefon.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.11.2011 uživatelem ykh

Domovni_rozvodnice
Elektromer
Konecny_stav
Pojistkova_skrin
Puvodni_stav
Vnitrni_rozvody
Prerov_n._Labem
Komentář dodavatele
Musím reagovat na výše uvedené nepravdy.
Tak především zakázka je kompletně hotová, elektroměr přemístěný vč. nového přívodu od pojistkové skříně. Navíc bylo opraveno velmi amatérské zapojení stávající domovní rozvodnice.
Zaplaceno jsem dostal až po dokončení díla v hotovosti oproti vystavené faktuře. Záloha na tuto zakázku nikdy žádná nebyla.
Vše mám nafocené, můžu doložit vč. faktury.
Jediné co zákazníkovi dlužím je revizní zpráva odběrného místa, která však na funkci zařízení nemá přímo žádný vliv jelikož se nejednalo o změnu tarifu.
Ano nestíhal jsem jí dodat, je to chyba, ale psát tu že jsem utekl se zálohou je účelová lež. Revizi zákazník samozřejmě dostane jak nejdříve budu moct, nikdy jsem neměl v plánu mu jí nedávat.
Telefony zvedám normálně, v případě že mám zmeškaný hovor volám zpět. Bez zvedání telefonů bych si asi moc nevydělal, že ano.
Na mail taktéž odpovídám.
Jestliže je zákazník nespokojený lze to pochopit, ale měl by psát pravdu a nesnižovat se ke lžím jako v tomto případě.
S pozdravem
Petr Teska
Diskuze
Bohužel, i já mám s komunikací s p. Teskou špatnou zkušenost - byť jsem mu před více než 14 dny opakovaně telefonovala kvůli urgenci ohledně dokončení rozjednané zakázky (telefon nezvedal) a zároveň jsem mu posílala i další e-maily, dosud nereagoval. - Tímto komentářem reaguji na jeho tvrzení: "Telefony zvedám normálně, v případě že mám zmeškaný hovor volám zpět. Bez zvedání telefonů bych si asi moc nevydělal, že ano. Na mail taktéž odpovídám."
Ano, telefony normálně zvedám. Na zvonky jsem se byl podívat dne 16.9.201. Našel jsem závadu, zdělil cenu opravy a odjel s tím že po nakoupení materiálu přijedu na montáž. Za tuto návštěvu jsem si nic neúčtoval, veškeré náklady jsem vzal na sebe. Počítal jsem že během několika dnů vše proběhne. 23.9. mi přišel mail že cena je vysoká a že to musíte nechat schválit. Následně mi byl 6.10. zaslán mail kde cenu schvalujete. Snažil jsem se najít volný termín, ale bohužel se to nepovedlo. Mrzí mě to. V době kdy jsem na zakázku čas měl jste schvalovali cenu a potom se toho nahrnulo víc než jsem stíhal.
Pokud má pan Teska fotografie vyhotoveného díla, tak ať je dodá ihned na web...!!! Pokud máte problém s revizním technikem, ozvěte se..Elektroservis
Po dvou mesicich zaplacena prace neni hotova. At pan Teska uzije ukradene penize, do soudu s tim asi nepujdu.
Revize vypracovaná revizním technikem p.Urmitským vám byla zaslána poštou tak jak jsem řekl vaší ženě. Vzhledem k tomu že mě nikdo od té doby nekontaktoval netušil jsem že jí nemáte. Možná by to chtělo kontrolovat schránku. Kopie revizní zprávy je v držení zmíněného revizního technika.
Nevím jak u Vás na východě, ale tady ten kdo provede práci a dostane za ní zaplaceno neni zloděj. Jestliže máte pocit že jsem vás okradl předejte to policii nebo smažte ty urážející lži. Dodávám sem fotky "nedokončené" práce, přidám i naskenovanou revizní zprávu.
Dobrý den, pane Teska, jakou omluvu či výmluvu budete mít pro mě, kdy mi již měsíc neodpovídáte na telefon a ani na maily, máte u sebe 50% zaplacené částky a práce není hotová?
Dobry den,kontaktujte mne prosim jakozto poskozeny,abychom podali spolecne hromadnou zalobu na pana Tesku.

Mnohokrat deji.

M.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace