Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Výroba nábytku - dětský pokoj

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Sháním truhláře v mém okolí, který kvalitně vyrobí kompletní dětský pokoj: atypická patrová postel do L se schůdky ve kterých je zabudován úložný prostor, psací stůl, vestavná skříň, další úložné prostory, poličky. Vizualizaci mám již zpracovanou.

=== Nabídka
Dobrý den,

obdržel jsem vaší poptávku na dětský pokoj.
V případě zájmu o spolupráci zašlete podklady a kontakty rádi se s vámi spojíme a dohodneme pracovní postup.
Očekávám odpověď do 2 dnů.
Vyrábíme veškerý nábytek a máme ,již mnoho realizací na téma dětské pokoje.

S pozdravem
Ladislav Korbel
Korbel- interiéry s.r.o.
Říčany

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S realizací dětského pokoje jsme velmi spokojeni, myslím si, že byla odvedena kvalitní práce, poměrně dobře byly vyřešeny i nějaké naše drobné připomínky - nedostatky. Velmi dobrá komunikace byla s jeho pracovníky, zejména s panem Vilímkem. Dohodnutá cena byla dodržena.

S čím už ale spokojeni nejsme vůbec, je úroveň jednání pana Korbela a velké časové posuny oproti plánu. Výrobu nábytku jsme poptávali v únoru, na první schůzce pan Korbel hovořil o termínu do konce dubna. Ten se pak několikrát posouval z nejrůznějších důvodů (nemoc v rodině, jeho pracovní úraz, jeho nemoc, dovolená pracovníků), až to nakonec bylo hotové v červnu. O posunech jsem se dozvěděla vždy až poté, co jsem to sama urgovala, nikdy nám nedal vědět sám od sebe.

Přesto jsme se rozhodli nechat firmu pana Korbela realizovat ještě jednu menší zakázku - i když chápu, že výroba jednoho stolku pro něj není příliš zajímavá, přesto jsem čekala, že to nebude takový problém. V červenci mi tvrdil, že to bude do konce září. Na konci září, po mé upomínce, mi napsal, že (opět kvůli nemoci) neměl možnost objednat materiál a že to budou ještě dva až tři týdny. Po čtyřech týdnech mi napsal, že mou zakázku ruší, protože na ni nemá kapacity. Takové jednání mi připadá značně neseriozní a neprofesionální. Čekala jsem na výrobek 3 měsíce a nakonec jsem se ho nedočkala. Za tu dobu by mi to již někdo jiný vyrobil minimálně dvakrát.

Takže závěrem bych řekla, že ačkoli firma pana Korbela odvádí kvalitní práci, má šikovné pracovníky a jeho vzorkovna působí poměrně profesionálně, jeho jednání toto všechno kazí a spíše bych ho dále nedoporučila.

Cena
neuvedena
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.10.2015 uživatelem Uživatel_106657

Komentář dodavatele
Ještě drobný dodatek smlouva byla uzavřena a podepsána 27.3.2015
Termín dle podepsané smlouvy byl do 30.5.2015. Prodleva vznikla z důvodů mých rodinných a zdravotních potíží cca o 3 týdny další prodleva
cca o 2 týdny byla díky nemožnosti montáže pro nepřítomnost klienta
z důvodu dovolené a posunutí termínu na jeho žádost..
Diskuze
Děkuji za hodnocení. Těší mě ,že jsme odvedli kvalitní práci. Zapoměla jste , ale napsat, že vše jsem řešil za velmi složitého zdravotního stavu, kdy mě záchranka odvezla s vážným infarktem na poslední chvíli do nemocnice a se zdravotními problémy řeším chod firmy i dnes.
To že jsem Vám odřekl poptávku, tak to není schválně, ale zdraví já i truhláři máme jedno a to se bohužel nedá řešit jináč., než přibrzdit a začít trochu se šetřit . Život máme bohužel jenom jeden. Omlouvám se ,,že jsem to řešil takto, ale jsem rád ,že jsem na tomto světě a mohu dál pracovat i když ,již ne na plný výkon. Alespoň , že odvádíme poctivou řemeslnou práci. Omezená kapacita výroby je ze zdravotních důvodů mě samotného a truhláře , který je již dlouhodobě v pracovní neschopnosti. Kdo to nepochopí ,t ak bohužel máme jedno zdraví.

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace