Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu 3+1 v panelovém domě

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
poptávám rekonstrukci bytu 3+1(nepožaduji kuch. linku)
bytové jádro vyzděné - závěsné WC, vana, umyvadlo, obklady a dlažby, posuvné dveře u WC i koupelny
elektroinstalace v celém bytě, včetně jističů a revize
vyrovnání podlah v celém bytě ,
položení podlahové krytiny - chodba a kuchyň dlažba, ostatní pokoje PVC,
štukování stěn,
malování,
zárubně+ dveře
rozvody vody a odpady do kuchyně - příprava
Upozornění: rekonstrukci je třeba naplánovat s ohledem na to, že po dobu rekonstrukce musíme obývat vždy jednu místnost po celou dobu rekonstrukce. (2 osoby)
Plánovaný termín rekonstrukce únor - březen 2015

=== Nabídka
Dobrý den
Na základě Vaší poptávky bych si dovolil představit naši firmu.
Firma F+K Pardubice s.r.o. se od roku 1996 let pohybuje ve sféře stavebnictví po celém východočeském kraji i mimo něj.

Svou činnost soustřeďujeme převážně na rekonstrukci bytových jader s celkovou kompletací a celkovou rekonstrukci bytů.Provádíme rekonstrukce zděných koupelen,bytů,( výměny vodoinstalace, topení a plynoinstalace,elektroinstalace,vč.revizních zpráv, výměna zařizovacích předmětů, zednické a obkladačské práce), postaráme se o návrh, odbornou radu,po realizaci.

Koordinujeme také práce malířské, kladačské (renovace podlah, pokládka PVC, marmolea a plovoucích podlah).
Likvidaci odpadu si naše firma zajišťuje pomocí velkoobjemových kontejnerů.

Cenové nabídky zpracováváme s nejsrozumitelnějším náhledem rozpisu prací a materiálu v exelové tabulce,kde jsem se snažíme s možností vizuální konzultace přiblížit cenovému odhadu.
Zároveň tímto dodacím listem získáváte absolutní přehled pro kontrolu dodaného materiálu a prací.
Nabízíme kompletní služby,všech profesí na sebe navazující,v souladu s časovým harmonogramem, domluveným se zákazníkem

Vše je samozřejmě doloženo nabídkou a smlouvou o dílo,kterou se snažíme přizpůsobit objednateli.

Máme v naší kompetenci kompletní rekonstrukce za letošní i loňský rok i v Hradci Králové,v Chrudimi,Přelouči,Praze,posílám jen pro ilustraci fota právě z těchto realizací,které nejsou uvedené na firemním webu.
Nejlepší by samozřejmě byla vizuální konzultace,abych mohl vypracovat nabídku dle Vašich požadavků....

Přeji Vám hezké svátky
Kamenický Daniel

Dodavatel (řemeslník)
F + K Pardubice, s.r.o. (Pardubice-Zelené Předměstí) Plus
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S odvedenou prací jsem nebyla vůbec spokojena. Došlo k vypovězení smlouvy, téměř na samém počátku rekonstrukce.

Případným zájemcům o spolupráci s touto firmou doporučuji, aby neplatili firmě zálohu dopředu !!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 28.05.2015 uživatelem Uživatel_103376

Komentář dodavatele
Jak je u mé firmy zvykem, byla sepsána řádná smlouva o dílo, včetně přiloženého dodacího listu (dále jen cenová nabídka) s podrobně rozepsaným materiálem, poté vše odsouhlaseno investorem. Bylo vyzděno bytové jádro, provedena montáž vzduchotechniky a kompletní ( dle smlouvy ) rekonstrukce elektroinstalace. Po těchto uvedených pracích byla přijata záloha ze strany objednatele, dle domluvy (počet záloh a termín splatnosti je vždy uveden ve smlouvě o dílo) – vše po domluvě s objednatelem. Do této chvíle probíhala rekonstrukce bez problémů s investorem. Zbývalo zednické začištění po instalacích, obkladačské a sádrokartonářské práce. Při nástupu mého zedníka, resp. pana Jílka, mě telefonicky zkontaktoval investor, že s námi vypovídá smlouvu, bez udání důvodu. Jak jsem zjistil,pan Jílek se domluvil s investorem, za mými zády, naši dosavadní provedenou práci pomluvil , z tohoto důvodu nám byla smlouva vypovězena, ale pan Jílek kupodivu v zednické a obkladačské práci pokračoval. Investor ani pan Jílek do poslední chvíle nevěděli, že o tomto vím. Po zaslání vyúčtování z mé strany,a vrácení doplatku na účet investora, jsem obě strany ujistil, že jsem o jejich podvodu věděl, samozřejmě proběhla diskuze, investorovo zaplétání do lží a výmyslů , výhružek a slibovanému ujištění pomsty jak na finančním a živnostenském úřadě. Objednatel se snažil výhružkami dosáhnou ke snížení konečného vyúčtování touto cestou. Vyúčtování dle předem schválené cenové nabídky. Závěr : pan Jílek byl samozřejmě propuštěn, po této nové zkušenosti s investorem jsem si udělal další obrázek o člověku, co je vůbec možné. V této chvíli nechápu postup objednatele, který na začátku se vším výše uvedeným souhlasil a se vším byl v plné výši obeznámen . Každý rok má firma provede nespočet rekonstrukcí, jak celých bytů, tak bytových jader. Předem je sepsána řádná smlouva o dílo, v které se obě strany dohodnou na celkovém postupu.
Diskuze
Vážený pane Kamenický, vaším komentářem výše jsem pobavena. Asi už nevíte kudy kam, když musíte překrucovat skutečnost, že práce odvedená vaší firmou byla nekvalitní a špatná. Prostě nestála za nic! A už vůbec né za 81 tis. Kč. Moc dobře víte, že instalatérská práce, kvůli které byla smlouva s vámi vypovězena, byla chybně provedená. Ale chápu, že tak "fér člověk" jako vy, nepřizná přece chybu!
Je mi jasné, že nejsem váš první nespokojený zákazník a že vaše firma tímto způsobem velice dobře prosperuje. Nikdo vás nepomlouval, ani vám nikdo nevyhrožoval, tak jak píšete. Mimochodem také uvádíte výše, že vaše firma provede ročně nespočet rekonstrukcí, tak proč na tyto rekonstrukce nemáte také recenze? Jestliže vašim nespokojeným zákazníkům vyhrožujete jako mně, nedivím se, že se ledaskdo zalekne a špatnou recenzi raději nenapíše.

Takže ještě jednou vzkaz vašim případným budoucím zákazníkům, prosím neplaťte zálohu předem a nenechejte se panem Kamenickým "ukecat"!!!! Případně si raději vyberte jinou firmu!!!!
Palec dolů s odůvodněním: Hodnocení je málo konkrétní a působí méně důvěryhodně než komentář dodavatele.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace