Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Montáž sprchového koutu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám montáž sprchového koutu Ravak SmartLine SMSKK4.

Jedná se o čtvrtkruhový sprchový kout. Montáž pouze sprchového koutu, vanička již bude namontována.

Prosím o cenové nabídky.=== Nabídka
Dobrý den
nabízíme instalatérské práce
hodinová sazba 250Kč

Neváhejte nás kontaktovat
s pozdravem Jakub Kolman - JAKOLIN

Dodavatel (řemeslník)
Jakub Kolman - JAKOLIN (Praha 10 Petrovice)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Domluva proběhla rychle, termín byl dodržen, stejně tak i cena. Komunikace bez výhrad, chování velice slušné.

Samotná realizace však neproběhla úplně hladce a mám k ní několik výhrad.

Pánové provedli instalaci sprchové zástěny. Při předávce jsem si však všiml, že mezi dvířky je docela velká mezera a při sprchování by voda vytékala ven. Zpočátku pánové tvrdili, že až si dvířka sednou, vše bude v pořádku. To se mi však nezdálo a tak pánové začali štelovat těsnicí lišty na dvířkách. Neprostudovali však dostatečně návod a protože jim to pořád nějak nesedělo (kvůli nakřivo namontovaným dvířkám, viz níže), tak zbrkle kousek dvou lišt uřízli.

Když jsem se na to potom díval, dole mezi dvířky byla ještě větší mezera způsobená chybějící odříznutou částí. Když jsme zkusili pustit sprchu, mezerou to teklo opravdu hodně. Pánové tedy uznali, že uřízlá část je zde opravdu potřeba a nabídli se, že seženou nové lišty.

Hned další den lišty sehnali a dovezli mi je. Neměli však v nejbližších dnech čas na namontování a tak jsem si je namontoval sám. Podle návodu bylo vše jasné a lišty jsem lehce nasadil. Musel jsem však ještě předtím doštelovat polohu jedněch dvířek, protože byly namontovány nakřivo a proto lišty netěsnily. Po narovnání už tam lišty krásně zapadly a dveře se dovřely nadoraz. Zjistil jsem také, že pánové dali lišty opačně, takže se magnety odpuzovaly. Také dle návodu nezasilikonovali vnitřní část sprchového koutu. Kdyby si pozorně prostudovali návod, toto vše tam bylo uvedeno.

Věřím, že kdyby pánové přišli ještě jednou, jak nabízeli, tak by po mé připomínce všechny tyto činnosti provedli a sprchová zástěna by seděla správně. Neměli však v nejbližších dnech čas, tak jsem si zástěnu došteloval sám.

Nevím, jestli toto bylo způsobeno nedostatečnou praxí, nebo zbrklostí, každopádně doporučuji pánům větší rozvážnost a méně ukvapenosti.

Nicméně musím vyzdvihnout bezproblémovou komunikaci a rychlou domluvu. Pánové také uznali chybu, sehnali nové lišty a byli ochotni vše opravit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.04.2015 uživatelem ondra83

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace