Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečná rekonstrukce bytu (jádro, podlahy, elektroinstalace, malířské práce)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám částečnou rekonstrukci bytu cca 60m2 v panelovém domě v 8 n.p. s výtahem (i velkým stěhovacím). Jádro, podlahy, elektroinstalace, malířské práce.

požaduji:

Vypracování projektové dokumentace

Vybourání původního umakartového jádra (a odvoz suti), odstranění původních podlah (PVC, plovoucí podlaha), vybourání nenosné příčky mezi obyvacím pokojem a kuchyní.

Nové jádro (typ H - dispozice zůstane zachována) - nejlépe z ytongu nebo analogického materiálu, místo klasických dveří posuvné dveře do pouzdra (jak z wc, tak z koupelny - pouzdro typ unibox). Na WC malé umývátko.

Nové instalace v kuchyni: bude změna rozložení spotřebičů (plyn v kuchyni nebude, i když v domě zavedený je.)

Elektroinstalace: kompletní výměna v celém bytě (rozvody vedou ve "spáře" mezi podlahou a zdí). Pro rozvody ve zdech bude pravděpodobně nutné frézování do panelu (jsou tam sice "husí krky", ale pravděpodobně nejsou všude úplně průchodné a některé zásuvky budeme chtít i na jiném místě). Nechceme podhledy (s vyjímkou koupelny).

Podlahy: nivelace. podlahová krytina: ve většině bytu korek (plovoucí korková podlaha) v koupelně, wc a části chodby pak dlažba.
(korková podlahová krytina by byla pravděpodobně Granorte, obklady a dlažba Rako - ale v případě, že máte dobrou zkušenost s jinými výrobci, lze tento výběr i přehodnotit)

Malířské práce: odstranění starých tapet ve většině bytu,štuk, výmalba bílou barvou.

Za výhodu považuji dobrou návaznost prací a provedení v co nejkratším čase. Termín provedení by byl možný někdy od začátku ledna do dubna 2015.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firmu FPK interier jsem si vybrala hlavně kvůli dobrému jednání a tomu, že už během prohlídky před kalkulací ceny mi navrhli další možnosti řešení určitých "problému" v prostoru.
V bytě po rekonstrukci bydlím týden a zatím plná spokojenost. Byt úžasně prokoukl. I když zatím nemáme dveře (nebyly součástí zakázky a teprve se vyrábí) a chybí podlahové lišty (ty jsem si prostě nabyla schopná vybrat, tak jsem to zatím nechala bez nich, že se dodělají až seženu "ty pravé"), tak mám z "nového" prostoru úžasný pocit. Musím pochválit hlavně kvalitu obložení (keramické rohy v nice, úzké spáry i když byly nerektifikované obklady) a keraštuk (je sice drahší než vápenná omítka, ale stěnám skutečně výrazně prospěl - díky jemnému zrnu dodává zdem "něco navíc" takže ani v bílé nejsou nudné - jsem ráda, že mi ho p. Fabová navrhla). Taky oceňuju, jak je položena podlaha (jedná se korek v plovoucí upravě), prakticky nejdou vidět spáry mezi jednotlivými díly.
Kvalitu práce chválil i můj stavební dozor.

Dohodnutý termín byl dodržen (ostatně firma si sama ve smlouvě stanovuje penále za překročení času - což byla další motivace k tomu si je vybrat). Cena taky byla dodržena.

Komunikace byla po celou dobu výborná. Prakticky všechny detaily jsme konzultovali s paní Fabovou buď osobně na stavbě, nebo po telefonu. Když se mi něco nezdálo (na stavbu jsem chodila "kontrolovat" téměř denně), tak nebyl problém jí zavolat a domluvit se o co jde, nebo na případné úpravě. A samozřejmě probíhaly pravidelné kontrolní dny.

Při předání byl sepsán seznam nedodělků (byl opravdu velmi krátký :-D a šlo v podstatě pouze o kosmetické drobnosti typu šmouha na zdi), ty byly následně odstraněny během dohodnutého termínu. Jediná závada, co se zatím vyskytla byla jedna nefunkční zásuvka - a to bylo firmou taky bez problémů opraveno.

S firmou mám rozhodně pozitivní zkušenost a určitě ji můžu doporučit. Pokud někdy budu rekonstruovat nějaký další byt, tak se zas obrátím na ně.

Cena
neuvedena
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.04.2015 uživatelem Uživatel_100626

HAJPLICKPOREK_16_-_kopie
HAJPLICKPOREK_17_-_kopie
HAJPLICKPOREK_18_-_kopie
HAJPLICKPOREK_19_-_kopie
HAJPLICKPOREK_15_
HAJPLICKPOREK_12_
HAJPLICKPOREK_13_
HAJPLICKPOREK_14_
HAJPLICKPOREK_4_
HAJPLICKPOREK_2_
HAJPLICKPOREK_20_
HAJPLICKPOREK_22_
HAJPLICKPOREK_3_
HAJPLICKPOREK_5_
HAJPLICKPOREK_6_
HAJPLICKPOREK_24_
HAJPLICVYKRPOREKO
HAJPLICPREDREK_2_
HAJPLICPREDREK_3_
HAJPLICPREDREK_4_
HAJPLICPREDREK_5_
HAJPLICPREDREK_8_
HAJPLICPREDREK_6_
HAJPLICPREDREK_11_
HAJPLICPREDREK_12_
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace