Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Garážová vrata

Popis zadání

Dodávka garážových vrat

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Důrazně všechny upozorňuji na to, že majitelé této firmy jsou zloději. Mne konkrétně okradli o 10 tis. Kč, které jsem jim složil jako zálohu. Předejdu dotazu - ano, mám na to oficiální zakázkový list s vyčíslením zálohy vč. podpisu podpisu jednoho ze zlodějů (Koton František). Zakázku odmítli realizovat a peníze vrátit. Dejte si na ně obrovský pozor. Slibují mnoho a okradou vás!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.11.2014 uživatelem Milan Škerko

Komentář dodavatele


Pane Škerko, dnes jsem zaregistroval na webu Váše příspěveky. Opravdu zajímavý názor.
Po zaplacení zálohy se vrata vyrobila. Vaše vrata včetně doplňků, které jste si dodatečně objednal, jsou u nás připraveny k expedici. Stále čekáme, na to jakou sazbu DPH ve Vašem případě použít. V případě použítí snížené sazby musíte doložit příslušné doklady, které tuto sazbu umožňují. Bez DPH vrata v žádném případě neprodáme. Zálohu nemám důvod Vám vracet. Jen pro úplnost uvádím, že náklady výrobní jsou vyšší něž zaplacená záloha. Z poslední nabídky je zřejmé,
že dopravu si zajistíte sám a na vlastní náklady. Znovu upozorňuji na platbu v hotovosti při převzetí vrat.

V případě dotazů a připomínek jsem na uvedeném telefonu.

S pozdravem
Jan Houžvička
Eurowin Czech s.r.o.
www.eurowin.cz
+420 606 646 445
Diskuze
Pane Škerko, dnes jsem zaregistroval na webu http://stavebnikomunita.cz, Váš příspěvek. Opravdu zajímavý názor. Po zaplacení zálohy se vrata vyrobila. Vaše vrata včetně doplňků, které jste si dodatečně objednal, jsou u nás připraveny k expedici. Stále čekáme, na to jakou sazbu DPH ve Vašem případě použít. V případě použítí snížené sazby musíte doložit příslušné doklady, které tuto sazbu umožňují. Bez DPH vrata v žádném případě neprodáme. Zálohu nemám důvod Vám vracet. Jen pro úplnost uvádím, že náklady výrobní jsou vyšší něž zaplacen záloha. Z poslední nabídky je zřejmé, že dopravu si zajistíte sám a na vlastní náklady. Znovu upozorňuji na platbu v hotovosti při převzetí vrat.

V případě dotazů a připomínek jsem na uvedeném telefonu.

S pozdravem
Jan Houžvička
Eurowin Czech s.r.o.
www.eurowin.cz
+420 606 646 445
"Milý" pane, máte hrubou hroší kůži a neuvěřitelnou drzost. Lhaní je běžnou součástí vašeho života a k takovým lidem je třeba se chovat odpovídajícím způsobem. Doufám, že si můj příspěvek lidé přečtou a budou se jím řídit. Rekapitulace - objednal jsem vrata, která byla na vašem webu inzerována jako již vyrobená - tedy před mojí objednávkou a složením zálohy v hotovosti. Byla inzerována s drobnou vadou vzhledu, což mi nevadilo a tomu odpovídala také cena oproti níž byla kalkulována i záloha. Tedy první zásadní lež. Na zakázkovém listě mám 0% sazbu DPH, bez toho, aby tam byla podmínka dodání jakýchkoli dokladů. V této souvislosti jsem od vás žádné!!! požadavky na doložení příslušných dokladů neobdržel. Tedy druhá zásadní lež. Pokud bych se mýlil, prokažte toto jakoukoli cestou, že jste mi k tomu v době realizace zakázky (která podle mých informací nebyla - resp. došlo ke složení zálohy z mé strany a vy jste je zpronevěřili a tím realizace z vaší strany skončila bez další komunikace) tyto požadavky doručili nebo jinak mne o nich informovali. Následně mne vaše náklady na výrobu nezajímají - tzn. vyrobte si to za 2 tis. nebo 100 tis., ale smlouva byla formou zakázkového listu s podpisem odpovědné osoby vaší firmy, tedy jasně dané. Komunikace s vámi byla zcela vypovídající. Budu vás citovat, co jste mi sdělil v rámci historického telefonického rozhovoru "musím přece chápat, že za danou cenu (dle podepsaného zakázkového listu s potvrzením zálohy na 10 tis. Kč v hotovosti a 0% DPH atd.) vám to nemůžeme dodat." Já to stále nechápu a proto jsem žádal o odstoupení od smlouvy a vrácení zálohy, jelikož jste nebyli schopni splnit zásadní parametry dodávky. Věřím, že tato specifikace otevře dalším lidem oči, aby se nevykleštili v "obchodním vztahu s vaší firmou" stejně jako já. Já vám určitě volat nebudu, nicméně jsem považoval za nutné vaše lži komentovat. V případě zájmu detailu zakázkového listu a vývoje mail komunikace s vámi poskytnu každému, kdo si o ni požádá.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace