Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce starsiho RD - Mn. Hradiste

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptavane postupnou rekonstrukci RD v Mnichově Hradišti, ktera bude zahrnovat dva objekty (patrovy RD + dalsi patrova stavba byvale pekarny). Prace zahrnuje izolace RD, strechy + kominy, vnejsek, vnitrek, dlazbu na dvore, nova okna, dvere, odpady, sanita, topeni.. apod.
Rekonstrukci planujeme postupne (nejdrive pekarna, pote zbytek - v objektu bydlime..), je mozne systemove a logicky rozdelit dle std postupu a odbornosti. Termin realizace: mozno zacit ihned.
Vice vysvetleni nejlepe ustne, idealni bude navsteva lokality + prohlidka.
Dekuji predem za nabidky!

=== Nabídka
Dobrý den rádi vám zpracujeme nabídku na vaši realizaci ale bylo by dobré se sejít na místě realizace pro upřesnění prací

Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Náběh rekonstrukce RD slušný, bohužel postupný úpadek v nasazení a komunikaci se slibem nápravy a výsledkem, že firma fatálně bez důvodu před pár dny odešla (jaksi tajně utekla!) bez jakéhokoli upozornění předem! A to v okamžiku kompletně rozdělaného RD a kdy měl p. Hrách mj. realizovat domluvenou opěrnou zeď na svahu v kritickém stavu!!

Hodnocení
- obecně od začátku špatná komunikace s dodavatelem (nereaguje na tlf. i maily), postupně i neslušné až drzé chování
- často a bez upozornění odjížděli k jiným zakázkám + min. dva měsíce zde nepracovali vůbec..!!
- kvalita výsledku? výsledek není, protože po půlroce práce není dodělaná ani jedna část RD, zeď, místnost, izolace, voda apod. !!
- navyšování domluvených cen, fakturované položky / vícepráce bez předchozího upozornění i rozumného vysvětlení
- řadu věcí nám poničili, x-krát jsme po nich uklízeli, sousedům např. poničili strřechu, která není dodnes opravená a přes urgence
- jako "bonus" nám po "úprku" nechali nepořádek a část svého vybavení..
- máme nyní kompletně "rozvrtaný" nedodělaný RD i zahradu před zimním obdobím
- teče nám do domu, svah

Protože nám p. Hrách svým nezodpovědným přístupem a chováním způsobil nemalé komplikace, doporučím jej anulovat.

Jsme velmi nespokojeni.


Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.09.2015 uživatelem Uživatel_99908

Komentář dodavatele
Dovolte abych reagoval...
-Pokud p. Kříž mně nedokázal zavolat přes den jelikož na mě üdajně neměl čas volal mi v 23:15 večer což mi nepřijde vhodné.
-Jasně že firma nedělá pouze jednu zakázku to nepopírám dělali jsme vždy v mezi pauzách jinde a že jich nebylo zrovna málo protože pan Kříž nestihl za půl roku vyklidit RD o velikosti tří místností v kterém se mělo dělat.
-Pokud jde o poničené věci tak při práci na střeše z eternitu došlo k prasknutí dvou eternitových desek které jsem chtěl na svoje náklady vyměnit ale nebylo mi to umožněno
-Nemluvě o neuhrazení nakladu souvisejících s pracemi a mat. zde použitým .
-K tomu že panu Křížovi teklo do domu x-let podle stavu domu to mu nevadilo a teď mu pří teče do domu tak aby jste byly v obraze tak jedná se o rozpadly dům ve svahu kde zatéká všude kam se podíváte valí se voda ze zdí a popraskané vody od mrazu
- je asi pochopitelné že pokud mi zákazník neuhradí materiál a práce které zde byli provedeny a o tom by vám pověděli víc lidé kteří tam se mnou dělali.
Dále bych vám k tomu asi řekl že se jedná o psychicky nemocného člověka který je velmi majetný a rad dělá problémy jelikož nevychází ani z jedním z jeho sousedu což jsme se dozvěděli od okolních lidi a díky tomuto pánovi jsem se dostal do velmi těžké situace dále nedoporučuju s tímto pánem spolupracovat .
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace