Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Truhlářské práce - dveře

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám výrobu 5x dveří z masivu. Dveře mají být rustikální, francouzský styl. Materiál borovice. 3x matný lak barva dub, 2x bílé. Dveře mají mít rustikální černé panty, kliky a ozdobné prvky na zámek na klíč.
Vzor dveří na fotografii (jsou poměrně jednoduché).
Termín: začátek října.

=== Nabídka
Dobrý den, dveře se dají vyrobit. Jen bych byl rád k upřesnění rozměrů, jaké myslíte panty a kliky - jak vidno na fotce je zámek starý, který se dá sehnat. Panty myslíte petlicové? Jedná se zřejmě o dveře vnitřní, nebo venkovní? Co se týče povrchové úpravy - lze použít variantu mořidlo a lak, nebo barevný lak, či barva. Dokonce pokud by byly vnitřní dveře, šlo by použít povrchovou úpravu olejem, voskem - v barvě.
Děkuji za informace - poté vypočítám cenovou nabídku. Mohu poslat i odkazy na povrchovou úpravu oelejem, voskem či barevnými laky a potom i prospekt oskenovaný z katalogu na staré kování.

Dodavatel (řemeslník)
Mythos - Miroslav Králík (Ústí nad Labem)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Králík nejprve komunikoval rychle, dostavil se, společně jsme navrhli nové vhodné dveře, zaplatili jsme zálohu. Závěr však byl o dost horší.

Dveře byly zhotoveny o něco později, než pan Králík avizoval, což nám trošku způsobilo problémy, protože jsme chvíli bydleli v místnosti bez dveří (do chodby), což samozřejmě není příjemné. Po urgenci byly dveře dokončeny a namontovány, byli jsme spokojeni.

Cena byla dost vysoká, dveře sice byly atyp (nahoře do oblouku a s okýnkem), ale jinak je to v podstatě pár borovicových prken - chtěli jsme jednoduchý selský styl, žádné kazety a ozdoby apod. Nakonec vyšly na 18 000,- bez dopravy a montáže, což byla opravdu darda. Konečnou cenovou nabídku jsme nedostali, pan Králík pouze hovořil o 15000,-..

Největší problémy však nastaly po montáži dveří, kdy jsme zjistili, že zámek nelze zamknout, protože otvor pro zámek v rámu dveří je vyvrtán nesouměrně. Volali jsme panu Králíkovi, který přislíbil, že se u nás zastaví a otvor vytvoří správně. Zároveň také slíbil zaslat fakturu, kterou jsme neměli.

Dnes, PO PŮL ROCE (!) se dveře stále nedají zamykat a nemáme fakturu. Pan Králík se tu po X urgencích jednou stavil bez ohlášení, bohužel zrovna ve chvíli, kdy jsme odjížděli na domluvenou schůzku. Ačkoli přislíbil, že se zastaví jindy po ohlášení, od té doby po něm není vidu ani slechu. Již jsem mu napsala několik e-mailů, několik sms, několikrát jsem mu volala. Urgencí tedy bylo více než dost.

Celkový dojem je tedy dost špatný, protože práce pana Králíka zřejmě končí inkasováním peněz. Já bych už od něj nechtěla nic.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.04.2012 uživatelem chsdiplomate

bianco-koupelna
Komentář dodavatele
Ze zakázky na 5dveří včetně zárubní sešlo a to na jedny dveře atypické včetně zárubně. Cena s povrchovou úpravou byla sdělena dopředu a odsouhlasena, bohužel ne písemně. Celkem 3 návštěvy pro zaměření a návrhy přímo mna místě se šablonami. Chyba na mé straně je u zámku, kde je opravdu posunutý protiplech. Na předem domluvenou schůzku jsem se dostavil, zákazník mi měl dáti vědět, že změnil plány a nehodí se mu daný den. Co se týče faktury, pán mi ji osobně podepsal a převzal si originál. Bohužel se ztratila a nebyl jsem slušně požádán o novou, nýbrž nařčen z jejího nedodání. Co se týče ceny, zákazník vydí jen pár prkýnek, ne práci a vše okolo.
Celkově i já varuji řemeslníky a firmy, aby si vše nechali psát na papír a podepisovat od zákazníka.
Diskuze
Dobrý den
Mně osobnš se cena 18.000,- nezdá až zas tak vysoká za pět na zakázku vyráběných masivních dveří, včetně kování, ale to je pouze můj názor
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace