Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Kompletní rekonstrukce kuchyně a části koupelny

Popis zadání

Naším požadavkem bylo kompletně rekonstruovat koupelnu a částečně kuchyni. Dále upravit poslahu balkónu do které zatékalo. Poslední opravou bylo utěsnění komína kolem kterého zatékalo.

Koupelna byla sice z roku 2005, ovšem nebyla dobře dispozičně navržená. Měla například prchový kout osazený masážním panelem, který však nešel použít, protože neměl žádné dveře a ty tam nebylo možné osadit. Dále bylo v koupelně nedostatečné topení a větrání. Koupelna měla vysoký strop a bylo tam relativně chladno. Naši pračku nebylo kam dát. Původní z horním plněním byla uzší. Ručníky a hygienické potřeby jsme museli dávat na poličky za vanou a nahýbat se přes vanu.

Kuchyně měla nedostatečný počet zásuvek a nevhodný obklad za linkou.

Chtěli jsme firmu, která bude spolehlivá a znalá složité rekonstrukce. Tedy zasahování do aktuálního stavu, který nemá žádnou stavební dokumentaci. Například přidání radiátorů do stávajících a vyhovujících rozvodů topení. Přemístění baterií bez výměny rozvodů vody (byly z roku 2005 a vyhovující).

Dodavatel (řemeslník)
KOMPLET REKO s.r.o. (Praha 10 Vršovice) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Vybraná firma Komplet reko nejen že splnila naše očekávání, ale i předčila ve formě komunikace s námi. Během práce neustále konzultovali každý problém, na který narazili. Navrhli vždy rozumné řešení. Cena prací nakonec překročila předem dohodnutou cenu o cca 10%. To se stalo samozřejmě s naším vědomím a souhlasem. Příčinou bylo hlavně to, že byla objevena nevyhovující (i když nová) elektroinstalace v kuchyni a koupelně. Tu bylo třeba komplet vyměnit. Tento náklad nebylo možné předem předpokládat, protože z vnějšku se vše jevilo jako relativně nové (z roku 2005). Bourání i následné práce byly provedeny šetrně vzhledem ke stávajícím instalacím a izolacím. Byly použity kvalitní materiály.

Zvláštní pozornost vyžadoval balkón, který byl sice dobře založen, ale v minulosti stavebně nedotažen. Část ho byla již poškozena dřevokaznou houbou. Firma navrhla a realizovala vyhovující řešení.

Určitým nedostatkem byla dlouhodobá pracovní neschopnost pokrývače/klempíře firmy. Proto nebyla zcela dokončena těsnění kolem komína (instalace límce) a oprava oplechování zábradlí balkónu.

Zbytek prací byl dokončen bez závad kromě mírného zatékání pod dveřmi sprchového koutu. Toto však bylo v rámci záruky zcela odstraněno.

Celková spokojenost je velmi vysoká. Tuto firmu doporučujeme všem, kteří mají starší dům/byt a vyžadují firmu, která nic nezkazí a odevzdá dílo v perfektní kvalitě.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.10.2014 uživatelem Uživatel_98287

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace