Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zhotovení a dodání venkovních parapetů

Popis zadání

Potřeboval jsem dodat venkovní parapety do novostavby RD. Potřeboval jsem i odbornou radu ohledně rozměrů, uchycení apod.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Spolupráce s touto firmou byla jedna velká komedie. Potřeboval jsem dodat venkovní parapety na svůj rodinný domek - novostavbu. S montáží parapetů jsem neměl zkušenosti a potřeboval jsem poradit jaké rozměry zvolit, jak se uchycují k oknu apod.

Pán Limprecht byl velice ochotný a mile rád mne poradil. Stavil se na stavbě, vše vysvětlil, rozměry parapetů si změřil. Snad do dvou dnů mne zaslal nabídku. Nejednalo se o nějak velkou položku tak jsem jinde nepoptával. Jen jsem si udělal hrubé porovnání z různých ceníků kč/metr. Cena tak nějak odpovídala.

Po podpisu smlouvy a zaplacení snad 70%!! zálohy se vše najednou obrátilo. Pan Limprecht najednou nekomunikoval, nezvedal telefony, jen sliboval. Měli jsme stanovený termín a bylo vidět,že se nestihne. Pan Limprecht se ustavičně vymlouval, že má plno zakázek, že nestíhá.

Kolikrát jsme se třeba ráno domluvili,že odpoledne se staví a parapety přijede namontovat. Vše jsem si tedy přeorganizoval abych měl čas. Na barák jsem přijel dříve a čekal jsem na něj, ale pan Limprecht nejel a nejel. Telefon nezvedal, nevolal. Reagoval pouze po sms typu: "Byl jsem na stavbě, něco jsem řešil, mobil jsem slyšel, ale nemohl jsem ho zvednout". Ihned po přijetí sms jsem mu volal nazpět a opět telefon nebral.

Takto se to táhlo několik týdnů.

Naštěstí jednoho dne mne během dopoledne volal., že za pár hodin bude vyjíždět z Pardubic a že mne parapety přiveze a namontuje. Ovšem že bude chtít doplatit zbytek ceny a že to bude chtít hotově. Že ještě ten den má někam jet něco platit a že ty peníze ode mne potřebuje. Prý nemá možnost kde vybrat (volal mne z Pardubic!) Jednalo se asi o 900kč a já je u sebe neměl. Jinak to bohužel udělat nešlo, převodem to dát nechtěl, prý fakturu má vystavenou a nechce v ní škrtat.

V práci jsem musel skončit dříve a jet 10km do bankomatu pro peníze.

Když pan Limprecht dorazil tak parapety přivezl a začal je montovat. Ovšem když jsem viděl jak si při montáži počíná tak jsem pánovi řekl,že si je raději namontuji sám. Panu Limprechtovi to nevadilo, byl spíše rád. Vzal fakturu a škrtl v ní položku montáž (najednou se ve faktuře škrtat mohlo?)

Mám spoustu oken a bohužel jsem si parapety všechny nezkontroloval. Druhý den, když jsem měl více času tak jsem je všechny prošel a zjistil jsem, že jeden parapet je delší. Neměl jsem možnost a jak ho zaříznout. Bál jsem se použít běžný řezací kotouč na kov abych nepoškodil barvu.

Domluva s panem Limprechtem byla děsivá. Opět nezvedal telefony, nekomunikoval. Pokud se ozval tak jen pouze formou sms.

Asi týden či dva trvalo, než si pro špatný parapet poslal svého syna. Další asi necelé tři týdny trvalo než ho zařízl na správnou míru.

Pro parapet jsem si ale už musel dojet sám, cca 17km.

Byl jsem rád, že už to mám za sebou a vyřešené.

Jinak nějaké parapety byly i mírně poškrábané, ale za to asi pan Limprecht nemohl. Parapety měli ochrannou fólii, která byla neporušená a když se stáhla tak nějaké parapety byly mírně poškrábané. Pan Limprecht to očividně řešit nechtěl a já byl rád, že mám aspoň něco.

A proč tuto negativní recenzi píšu až nyní? Skoro po roce? Tohoto webu jsem si všiml teprve nedávno a rád bych upozornil na tohoto pána "umělce"

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.10.2014 uživatelem Uživatel_98106

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace