Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalace mycky na nadobi

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Jde o zapojeni mensi stolni mycky nadobi, stojici na kuchyn.lince nad prackou. Jde tedy o vyreseni pripojeni privodni a odpadove hadice ke stavajicimu napojeni pracky a to tak, aby slo privod k mycce samost. kohoutkem dle potreby vypnout (kdyz se mycka odveze a pracka bude dal zustavat). Hadice k mycce mam. Cenu ocekavam do 1500 Kc vc. prace a materialu.

Dodavatel (řemeslník)
Stepić (Praha)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Stěpič mohl hned v den zadání poptávky, přijel cca do hodiny. Instalaci myčky vyřešil na místě, vše potřebné měl s sebou (nový ventil na přívod vody s odbočkou pro myčku s vlastním kohoutkem i díl pro sifon s odbočkou pro odpadní hadici od myčky). Možná se mohl předem zeptat, jak to na místě vypadá, ale zvládl to i tak, byť neměl jedno z potřebných těsnění (že prý má ten přivodní ventil nebo hadice nestandardní rozměrů těsnění jsem k ní ale měl svoje).
Sám ochotně vyčistil zanesený sifon a odpadní hadici od pračky. Po zapojení předvedl, že voda nikde neteče a vše (pračka, myčka i dřezová baterie) funguje, jak má. Cena byla nakonec o stovku více za vyčištění sifonu a odpadní hadice od pračky, to beru.

Že má pán přízvuk a mluví trochu hůř česky ničemu nevadilo, domluva byla i tak rychlá a jasná.

Posléze se bohužel ukázalo, že dostatečně nedotáhl ventil u přívodní hadice u myčky a trochu z něj kapala voda. Po dotažení už snad ok.

Celkově mi přijde, že cena byla vzhledem k odvedené práci trochu nadsazená, nicméně stalo se. Příště stanovím svůj strop níž.

Pan Stěpič se ale snažil, takže ho i přes uvedené výhrady doporučuji.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.10.2014 uživatelem havranekvlasta

Komentář dodavatele
Dobrý den,

děkuji za informaci.
Bohužel problém byl v tom, že hadice od myčky byla již několikrát použitá. Závit byl "ojetý" a už tak byl problém ho "chytit". Proto jsem hadici nedotahoval na maximum (vzhledem k tomu, že je z umělé hmoty, tak při dotažení na maximum se bohužel pak často v praxi stává, že hadice vylítne a vyplaví celou kuchyň). Proto bych osobně raději doporučoval koupit novou hadici ( stojí cca 200 Kč) a rád vám ji dojdu vyměnit (samozřejmě zdarma).
S pozdravem
V. Stepič
Diskuze
Ok, rozumím. Také děkuji za informaci. Jen jsem ji trochu přitáhl, není na doraz, tak snad vydrží. S pozdravem, Havránek
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace