Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Pokrývačské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
170 m2 - položení podstřešní folie, laťování, položení původní krytiny, okapové svody ( nové ); výška od země cca 14 m; termín říjen ( listopad ) 2014

=== Nabídka
Dobrý den, poptáváme pokrývačské práce, v příloze Vám zasíláme přibližnou cenovou nabídku na práci, materiál dle toho, zdali si ho nakoupíte sám nebo přes naší firmu. To už záleží na domluvě.

Jelikož tvorba kalkulace závisí na mnohých aspektech, bylo by nejlepší, kdyby jsme navštívili daný objekt a konzultovali s vámi vaše představy. To vše uděláme na naše náklady a bez jakéhokoli závazku z Vaší strany.

Pokud byste něčemu nerozumněl, neváhejte nás kontaktovat bud' telefonicky nebo na e-mail. Rádi Vám vše vysvětlíme, nebo naopak poradíme.

Budeme rádi za Vaši odpověd'.
S podzravem Firma SHARK s.r.o.

Dodavatel (řemeslník)
SHARK s.r.o. (Tábor)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Ze strany dodavatele došlo 2x k osobní prohlídce objektu. Následně byla vypracována kalkulace na práce + materiál. Firma SHARK s.r.o., p. Suda, chtěl po nás zálohu až ve výši 70 % z celkové zakázky, a to z důvodu, že má špatné zkušenosti a zákazníci pak nechtějí platit. Domluvili jsme se, že spočítá materiál pro zahájení práce a obdržel od nás zálohu ve výši 30 000,- Kč. Třetí týden již čekáme na termín realizace, který pan Suda neustále oddaluje (čekání na dodání materiálu, dopravní nehoda osob ze svého týmu).
Vzhledem k pokročilému datu už chceme od realizace opravy střechy odstoupit, ale firma SHARK s.r.o. na vrácení zálohy nereaguje. Na telefon, který je uveden v kontaktech, jsme se v začátcích komunikace než byla poslána záloha dovolali, teď už ne. Firmu SHARK nikomu nedoporučuji, jsou to podvodníci. Budeme to muset řešit cestou zákona !
A jelikož každý příběh má i svůj konec, tak dokončím i ten náš. Pan Suda, majitel firmy, nám navrhl termín na odkrytí střechy 21. listopadu. Tak máme pocit, že si z nás pan majitel dělá srandu.
Naše stanovisko je, že firma SHARK se snaží z lidí vymáhat peníze předem a na práce už nenastoupí. Jak už jsme se zmínili, byli jsme sprostě podvedeni.
Na komunikaci se také doposud nic nezměnilo, ne telefon, sms i e-mail nikdo z firmy SHARK neodpovídá.
Každý se ale samozřejmě rozhoduje sám ve výběru dodavatele.

Pzn.: na googlu jsme si našli, bohužel pozdě, že na pana J. Sudu je uvedena exekuce. To vše vysvětluje.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.11.2014 uživatelem Uživatel_95481

strecha_499
strecha_500
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: Dobrý den, já jsem byl s firmou nadmíru spokojen. Přístup i vše okolo. A žádní podvodníci to nejsou.
Dobrý den,
Vy možná ano, ale my ne. Ta recenze je pravdivá. Majitel firmy SHRAK pan Suda před měsícem a půl dostal zálohu s tím, že okamžitě nastoupí na práci. Teprve před týdnem nám napsal, že na odkrytí střechy nastoupí 21. listopadu. Jen blázen si nechá odkrýt střechu na baráku koncem listopadu.
Palec nahoru. Myslím si že čekat na realizaci měsíc a půl bez předešlé domluvy je dost neprofesionální.
Uživatel 100609 tak jim napište referenci... Já tu mohu psát co chci :)
Dobrý den,
jednali jsme s firmou o uzavření smlouvy na opravu hydroizolace v bytovém domě (jsme SVJ). Pan Suda s kolegy přijel na prohlídku objektu, vše probíhalo docela korektně. Pan Suda jednal jako profesionál a dal nám docela dobré tipy, jak práce provést.

Špatně ale probíhá komunikace na dálku (email, telefon).
Dnes jsem chtěl panu Sudovi zavolat a zeptat se, zda je vše v pořádku a že čekáme na odpověď a ... dosavadní telefonní číslo bylo zrušeno. Bez jakékoli zprávy pro nás :o( To je minimálně divné.

Nakonec jsem rád, že jsme firmu SHARK nevybrali a dohodu na práce uzavřeme s někým jiným. Také děkuji za zde komentovanou referenci.
Brát si zálohu 70% je tedy opravdu dost. To že se zákazníkům nechce platit je pravda, ale já jsem se s tím ještě nesetkal.
Držím Vám palce ať to dobře dopadne.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace