Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, provádíme rekonstrukci rod. domu a měla bych zájem o vaše služby - konkrétně vyrovnání podlah, zednické práce po výměně oken, po elektroinstalaci, po topení, nové omítky/štuky – na ploše cca 90 m2.

=== Nabídka
Dobry den posilam Vam nabidku na Vasi poptavku.Jsem zivnostnik podnikajici od roku1989,vyucen zednik.Pokud jde o vyrovnani podlah je to 100kc/m2,oprava slicu a spalet 120kc/m2.Pokud je to cca90m2 tak cena za omitky a stuky je vcetne DPH-10800Kc.Pocitno bez materialu.Pokud Vas nabidka zaujala, muzete mi tel.nebo emailem kontaktovat.Preji pekny den.Zatko

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Zaťko – na začátku se snaží působit seriózně, chválí sám sebe – to nás mělo varovat, a protože jsme byli v časovém presu, nebyli jsme dostatečně obezřetní.
Výsledek: jedna velká katastrofa !!! Sled prací – totální chaos, žádný logický postup. Postavená příčka v koupelně pro sprchový kout – křivá, štuky na větší ploše nebyly až tak děsivé, ovšem malé plochy hrůza - nezakončené křivé hrany, obklady – katastrofa – křivé, např. klidně přilepí prasklý, nebo uštípnutý obklad, dlažba – další totální katastrofa – boule a dlažba nám praskala pod nohama a nejen, že ji položil jinak než jsme chtěli, ale ještě to odůvodnil se slovy „já jsem zvyklí ji pokládat takhle“ – sádrokartonový podhled – křivý, špalety kolem oken – křivé, nezazdil parapety a pak nám napsal, že je potřeba parapety uřezat, že jsou dlouhé; vyzděný pilíř – křivý, základ vyzděného pilíře položen na původním podlahovém trámu. Už dál nemám sílu pokračovat ve výčtu nedostatků po práci pana Zaťka a to nemluvím o škodě, která nám vznikla (finanční i časová). Byli jsme k němu velmi tolerantní, velkorysí (muž více, já mu nevěřila, na mě byl až drzí svým vystupováním), baštili jsme jeho omluvné a výmluvné SMS (u nás nepracoval každý pracovní den, možná někde jinde) a dokonce jsme ho někdy i vozili na vlak, neboť měl neustálé problémy s autem (tedy jestli se tomu dá věřit). Měl i možnost provést opravy svého „díla“, ovšem ty dopadly stejně katastrofálně a tak jsme se s ním rozloučili. Omluva žádná, jen samé výmluvy a lži (špatná dlažba, špatné lepidlo, atd.) Poté jsme si na kontrolu přizvali zedníka (odborníka), ten jednoznačně zhodnotil – všechno je špatně, všechno předělat. Pan Zaťko (doufám, že už ho nikdy v životě nepotkám) byl opravdu velký omyl a zřejmě pracuje na principu udělat co nejvíce plochy a nechat si zaplatit (v jaké kvalitě – to už mu je jedno, neboť si účtuje za m2). Rozhodně ho nikomu NEDOPORUČUJEME !!! NEJ Řemeslník to rozhodně není !!! Nedělá dobrou reklamu vašemu portálu !!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.11.2014 uživatelem Uživatel_95413

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace