Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečná rekonstrukce bytu

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Předmětem zakázky byla částečná rekonstrukce bytu, spočívající v kompletní přestavbě koupelny a WC, rekonstrukce kuchyně, jídelny a chodby, a provedení sádrokartonových stropů v obytných místnostech.
V rámci toho byly provedeny obklady, dlažby, osazení veškerých zařizovacích předmětů, montáž stavebních pouzder JAP, SDK konstrukcí, byl provedeno srovnání některých stěn, nové štukové omítky a další související práce. Vše vyvrcholilo závěrečným malováním.

Dodavatel (řemeslník)
DAVIO s.r.o. (Praha 7 - Holešovice)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Na pana Kotlína jsme dostali doporučení od známých. S výsledkem jeho práce jsme byli velmi spokojeni. Nyní, rok po rekonstrukci, vše funguje jak má (karma, elektřina), nikde nic neteče, neprosakuje.

Jednání bylo vždy na velmi dobré úrovni - o všem se dalo dohodnout. Při jakékoliv nejasnosti na straně zhotovitele v průběhu prací se nejprve radši poradil s námi (např. umístění odvětrání místností, revizních dvířek v obkladu, atp.), jaké jsou možnosti a společně jsme vybrali vhodnou variantu (i na základě jeho zkušeností).

Původní časový plán cca 3 týdnů se prodloužil pouze o několik dnů, což u takto rozsáhlé zakázky není nijak dramatické a dá se to očekávat.

Před podpisem smlouvy o dílo byl předložen detailní a velmi přehledně zpracovaný rozpočet prací a materiálu. Tento rozpočet byl +/- dodržen. Finální rozdíly byly způsobeny vícepracemi, které byly vzájemně odsouhlaseny v průběhu rekonstrukce (např. vybouraní nestabilní příčky mezi WC a koupelnou a její nové přezdění z ytongu, sádrokartonové podhledy v pokojích, atd.). Naopak, o nerealizované práce byla finální cena řádně ponížena. Celková cena byla v porovnání s ostaními nabídkami velmi dobrá.

Rekonstrukci neděláte každý rok (naštěstí :-) ), a proto všem radím si dopředu vše dobře rozmyslet (rozmístění zásuvek, vypínačů, vývodů vody a odpadu pro pračku a myčku, umístění osvětlení, velikost umyvadla, zda použít závěsné či klasické WC, umístění vodovodní baterie ve sprchovém koutu, atd.). Dodání mnohých komponentů (např. koupelnový nábytek) může trvat i šest týdnů a s tím je třeba počítat.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

204 969 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.09.2014 uživatelem Uživatel_94014

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace