Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava stropních svítidel + revize

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Problém: světla na chodbě v panelákovém bytě na Praze 6 (dvě stropní světla) najednou začala při rozsvěcování s lupnutím a zablesknutím podobným při prasknutí žárovky zhasínat. Když se to stalo minulý týden poprvé, myslel jsem si, že praskly žárovky (v každé stropní svítilně je po dvou objímkách), ty ale byly v pořádku. Poté jsem zjistil, že shodím-li a opět nahodím pojistky, obě světla svítí - bez tohoto kroku však nesvítilo ani jedno ze dvou stropních světel, tedy ani to druhé, do něhož jsem vůbec nezasahoval. I tak se ale poté stávalo, že se při rozsvícení stane to samé a je třeba znovu shodit a nahodit pojistky (ty nikdy nejsou spadlé), včera se mi to však stalo opět a tentokrát to nelze napravit ani nahozením pojistek - světla prostě nesvítí. Jedná se jen o světla na chodbě. Když jsem navíc minulý týden zkoušel funkčnost světla s pouze jednou žárovkou, samostatně v jedné objímce žárovka svítila a samostatně v druhé ne (v té druhé svítilia pouze tehdy, když byla první žárovka v první objímce - samostatná jedna žárovka tedy fungovala pouze v jedné objímce, ne ve druhé). Potřeboval bych tedy nápravu těchto dvou světel.

Rozvody jsou nové (3 roky staré, cele rekonstruovaný panelákový byt), rád bych tedy měl od odborníka ujištění, že problém není ve špatném provedení rozvodů a že je vše v pořádku.

Zároveň bych uvítal zkontrolování stejných stropních světel, aby se problém neopakoval v budoucnu s totožnými světly na jiných místech v bytě (zejména v koupelně, kde jsem měl podobný problém jako na chodbě - světlo zde problikávalo, a když jsem po kontrole žárovek, které byly v pořádku, chtěl mít ve světle pouze jednu žárovku, fungovala pouze v jedné objímce, v druhé nesvítila vůbec). V koupelnovém stropním světle je navíc lehce natavená čokoláda od dřívějšího použití silnější a výhřevnější žárovky (halogenová 75W místo 60W), potřeboval bych tedy revizi a případnou opravu koupelnového světla i z tohoto pohledu.

Reaguji na veskrze pozitivní recenze i Vaši cenovou přístupnost. Uvítal bych co nejrychlejší vyřízení. Jsem si vědom laického a možná i trochu zmateného popisu, vše kdyžtak dovysvětlím do telefonu nebo osobně. Každopádně věřím, že pro odborníka to nebude žádný problém.

Jaroslav Moravec
Pavlovská, Pha 6


=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
Luboš Hlavsa (Praha a středočeský kraj) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Vše nakonec bylo pro pana Hlavsu velice jednoduché - okamžitě přičinu rozpoznal a během pár minut opravil, společně s kontrolou a drobnou opravou dalších světel v bytě.

Pan Hlavsa přijel vybaven a v domluvený čas, příjezd navíc avizoval sms zprávou. Komunikace byla bezproblémová, domluvili jsme se hned napoprvé.

Naprostá spokojenost. Pokud ani v budoucnu v souvislosti s provedenou opravou nevyvstanou nějaké závady (nepřepodkládám), určitě se na pana Hlavsu obrátím i příště. Mohu tedy jen doporučit.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

600 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.09.2014 uživatelem j.cevarom

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace