Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Topenář- kapajicí radiator

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
V topne sezone mi zacal kapakt radiator, pred dalsi bych rada tento problem vyřešila- předpokladam jen špatné těsnění..

=== Nabídka
Mám zájem. V Klecanech mám kotelnu...Mohu se u Vás zastavit.

Dodavatel (řemeslník)
Mgr.Radek Rozsypal (Jenštejn, okr. Praha-východ)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Rozsypal dle domluvy přijel na opravu těsnění radiatoru, ovšem s tím, že už do telefonu, kde se ptal kde přesně bydlím a já mu to 2x vysvětlila
byl velmi nepříjemný- asi jako když je to, že to neví,je vaše vina, že jsem mu to měla poslat : stačilo napsat sms, at ho navedu či cokoli takového..
Zkrátka máte pocit, že vás peskuje váš otec a poukazuje na vaši nedostatečnou inteligenci atd..a vám je 10 let..bohužel v tomto duchu pokračoval i když zaparkoval
a vystoupil z auta- ovšem to už nebylo do telefonu, ale ke mě stojící na balkonu přes celé parkoviště- na cele sidliště.
Když jsem ho požádala, zda by na mě mohl "mluvit" až přijde ke mě, odvětil, že se taky může sebrat a odjet, na což jsem už vážně mávla rukou s tím, že tedy ano.

Který zákazník je zvědavý na takový přístup! Něco takového jsem vážně nezažila- dávání najevo "jaká milost, že tu jsem" a veřejné zostuzování, to je vážně příliš.

Nejsem kverulant, něco takového jako dnes dělám poprvé.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.09.2014 uživatelem vdominika

Komentář dodavatele
Paní jejíž IQ se pohybuje v záporných hodnotách a neví sama ani kde bydlí a neví, že existují také ulice a navíc nemá v místě bydliště dobrou pověst mi nestojí za to,abych se dále vyjadřoval. Pokud paní cítí tuto potřebu,tak to udělám prostřednictvím svého právního zástupce.
Diskuze
Dobrý den, přidávám varování na tohoto plynaře a topenáře. Setkala jsem se s ním prosřednictvím jiného serveru, také jsem napsala negativní hodnocení a také mi pan rozsypal hned vyhrožoval právníky.
U nás měl pan Rozsypal zkrátit plynové potrubí. Cestu k nám sice našel, ovšem pak mi začal nadávat, že není zedník a že nic zkracovat nebude a že si z něj nemám dělat srandu, že taky může odjet. Tak jsem mu řekla, ať tedy odjede, on si ode mne vzal 300 Kč v hotovosti za výjezd a odjel. Nyní mi posílá výhružné e-maily a další faktury za výjezd, i když jsem to již platila. A to ještě lituji, že jsem mu ty 300 Kč dala, jelikož u nás nic neudělal, jen mi celou dobu nadával.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace