Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Plastové okna

Popis zadání

plastová okna, parapety, žaluzie a sítě s montáží

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S okny jsem spokojena, ale s jednáním a celkovou zakázkou nikoliv. Nedodal mi sítě, měsíc se jenom vymlouval, že už je má a že nestíhá přijet, nakonec jsme se domluvili, že vrátí peníze a já objednám sítě jinde, ale peníze nikde a pořád jenom trapné sliby a výmluvy. poslal jsem peníze, prohlém s internetem odeslal jsem je znovu atd.... Ztráta času. Vše budu řešit přes svého právníka. Komunikaci vzdávám nenechám ze sebe dělat idiota.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.08.2014 uživatelem Uživatel_91579

Diskuze
Ptám se uživatele 91579 jak to dopadlo, já čekám na okno 13 měsíců a pan Harazim mě pravděpodobně okradl, obrátím se na policii...
Vzdala jsem to. Peníze jsem doposud neviděla víc jsem asi protelefonovala. Samé výmluvy. U mě to bylo 1200 ,- . Asi vám opravdu nezbývá než policie, popřípadě zkusit zajet osobně.
Dobrý den, jak jste dopadl? Já čekám (zatím) sice jen měsíc, ale tyhle komentáře mě děsí.
Už mu nevolám. Lhář zůstane lhářem. Sítě jsem si objednala jinde. Ted jenom doufám že nebudu potrebovat okna reklamovat. Kontaktovala jsem p. Harazima i na fB, ale nic. Hlavně že se chlubí oknama.
Taky jsem psala pánovi na fb a samozřejmě se neráčil ozvat.Ani na jeho stránkách - www.oknaharazim.cz , kde jsem taktéž posílala vzkaz. No,budu to muset udělat jinak - ČOI,Černé ovce a Policie ! Nic jiného na takové neplatí ! A doufám že tuto diskuzi pán čte !
myslím si že i kdyby toto četl, tak je to tak arogantní člověk že to s ním nehne. Kvůli oknům jsem byla mimo domov na 6 týdnů od dvou malých dětí abych si na ně vydělala. já naštěstí okna mám, ale jeho jednání s dořešením objednávky aby byla kompletní bylo neskutečné. LHÁŘ LHÁŘ LHÁŘ....
Dobrý den,máte pravdu,p.Harazim bratrovi už poněkolikáté volal ,že už už se budou ty okna dělat. Takže bratr vždy vše vystěhoval a nachystal ,zajistil si zedníka na zapravení oken a okna opět nikde ! Ano je to LHÁŘ !
Dobrý den, prosím už jste se obrátil na ČOI? Jak to dopadlo?
Díky u mě jsou to tři tisíce, když jsem mu vynadal, tak mě vyhrožoval, že mě naučí se chovat slušně, když byste chtěla zmínil bych se o vás, takhle má pouze přečin, nebo pouze napište odkud jste a já mu to připomenu......že nejsem sám

Jsem z Krasova. Mě ty jeho vymluvy přestaly bavit. Vymlouval se na účetní a na kde co. Klidně mě můžete zmínit. Jenom mě mrzí že recenze jsou jenom tady.
Nekontaktoval jste i uživataele 85131?
Dobrý den, my čekáme na okna už pátý měsíc. Záloha byla 30 000,- a pořád nic. Asi se budeme muset také obrátit na policii.
asi vám nic jiného nezbyde. Není možné se s ním domluvit. Je mi to líto. Napište jak jste dopadly.
Jsem z Krasova. Mě ty jeho vymluvy přestaly bavit. Vymlouval se na účetní a na kde co. Klidně mě můžete zmínit. Jenom mě mrzí že recenze jsou jenom tady.
skoro rok trvalo poslední okno, musel jsem dvakrát poslat top trans, už nikdy....
nevím co je top trans. Každopádně ho nemůžu nikomu doporučit. Jeho jednání je prostě nechutné. Vcelku mě překvapuje kolik má zakázek viz fb https://www.facebook.com/tomas.harazim.10?fref=ts
A divíte se? Já ne,vždyť Češi slyší na nízké ceny ! Bohužel mnoho lidí nemá na ty drahé .. A toho si je tento pán vědom a na tom si postavil svoji živnost ,pardon -zlodějnu ! :(
Dobrý den,
bratr si u tohoto pána objednal taky okna za 60 000 Kč a dal mu zálohu 40 000 Kč ,okna měla být dodána v listopadu 2015 a do dnešního dne bratr okna nemá. :( Hledala jsem nějaké recenze na tohoto pána Tomáše Harazima a jediné co jsem našla ,bylo tady. Nikde jinde o něm ani zmínka. Pan Harazim se také pořád vymlouvá a jak to tady čtu ,tak bratr asi narazil na pěkného podvodníka. Takže mu doporučím ať se obrátí na ČOI a nebo vše dá do pořadu - Černé ovce.A snad se p.Harazim chytne za nos !
Dobrý den,
tak p.Harazim okna dodal po 5 měsících ,na velký pátek před Velikonocemi. A to jen proto že bratr mu řekl,že si pro ty okna sám dojede .Pán dojel jen s jedním řemeslníkem a celý barák měl hotov za necelých 7 hodin ! Škoda že sem nejdou vkládat fotky ,to by jste viděli jak firma pracuje. Hlavně že si to vyfotili zvenku ! Zničené špalety ,nezasekané držáky oken / nevím jak je přesně formulovat / , špatně vyměřená okna,takže všude velká vrstva pěny,která byla přerušovaná ,tudíž byly někde i díry ,atd. Když se mu řeklo že se držáky oken zasekávají,ještě nám vynadal.

Kdo bude mít zájem o fotky,napište na ibisanda@seznam.cz
Ať vidíte jak p.H.pracuje !Od tohoto pána ,nikdy víc !
Doufám že už se s tím někdo obrati ať už na policii nebo coi, u mě byla škoda malá,ale klidně se přidám. Hlavně za to jeho jednání a lhaní.
My budeme teď psát na ČOI a také do pořadu - Černé ovce.Jestli se chcete kdokoliv přidat,tak pište na - ibisanda@seznam.cz Děkuji.
Palec dolů s odůvodněním: okrádá lidi ,okna nedodá,u této firmy nekupovat !
Zajímalo by mě, kolik lidí pan Harazim podvedl a okradl! Nám nedodal síta za 3000 kč, nenamontoval žaluzie, neodstranil závady na oknech (poškozené sklo, těsnění, rám). Na síta čekáme 8 měsíců, nebere telefony, nekomunikuje. Je na čase, aby tomuto pánovi konečně někdo klepnul přes prsty!
Dobrý den,
asi už to bude hodně lidí..
Pan Harazim má na svých stránkách - http://oknaharazim.cz/nabidka/ , nabídku oken od firmy Termolux . Do této firmy jsem zadala dotaz,zda p.Harazim má s nimi uzavřenou smlouvu o odběru oken a příslušenství

Odpověď - Dobrý den. V roce 2013 si u nás nechal vypracovávat nabídky, zakázky však neuzavřel. Momentálně u nás nic nemá, pokud se jedná o stejného člověka: Harazim Tomáš, Hradec nad Moravicí.
S pozdravem
Ing. Jan Martinek
tel. 734 201 944
A to mluví za vše...Je to podvodník !
Dobrý den,
tak na stránkách p.H. je už odstraněna nabídka oken Termolux.Ale dveře od této firmy ještě nabízí ..
Navrhuji se sejít před domem p.Harazima i s policií. Barák jak kráva, žije si nad poměry a lidí okrádá. PODVODNÍK
Dobrý den, v únoru jsem zde psala, že už 5 měsíců čekáme na okna,( na která můj přítel zaplatil zálohu 30 000,- ) . Do dnešního dne okna nemáme. Stále nabádám přítele, aby se obrátil na policii.
Dát někomu jen tak 30000? To bych nečekala na nic a podala trestní oznámení...
Taky čekám a doufám, že se dočkám
Přeji Vám, aby jste se dočkala, ale nespoléhejte na to. Je to opravdu podvodník a lhář.
Pan Harazim ma na facebooku úžasné výsledky své práce!!!! (Jak mi sám řekl práci dělají vda!!! Jak je možné, že tak šikovný pan ,,podvodník" dokázal 30.4.2015 namontovat 50 oken z 250, 5.5. dalších 100 oken a 9.5. celý další dům a nám nedokáže namontovat pár oken???
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace