Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oplocení RD

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Stavba drátěného plotu (poplastovaného), z čelní strany plot s podezdívkou a kováním (včetně brány a branky), zpevněná plocha od vjezdu k domu, terasa u domu.

Dodavatel (řemeslník)
Ploty brány Tomáš, s.r.o. (Volary, okr. Prachatice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firma odvedla velice nekvalitní práci a vůbec nekomunikuje.
Já za sebe v žádném případě nedoporučuji - naprosto neprofesionální přístup, nekvalitní práce a nesolidní jednání bez jakékoliv snahy se domluvit. Řeším už od listopadu a do dnešního dne bez jakéhokoliv jejich vyjádření.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.01.2015 uživatelem Uživatel_90206

Bod_7-krivy_sroub_brana
Bod_1._-_nezabet.sloupky2
Bod_1._-_nezabet.sloupky3
Bod_1._nezabet.sloupky1
Bod_2._brana-branka
Bod_2._zavirani_branky
Bod_4.uchyceni_dreva_v_bet.sloupcich3
Bod_4-uchyceni_dreva_v_bet.sloupcich
Bod_5._pole_kazde_jine_-_vyska_lati
Bod_6.-puvodni_pole_s_nove_predelanymi
Bod_6.-puvodni_pole_jak_melo_byt
Bod_7-krivy_sroub_brana2
Bod_7-krivy_sroub_brana3
VZOR-Chyne
VZOR-drevena_vypln_-_standard
Komentář dodavatele
montáž oplocení je provedena, jak měla být, dle nabídky a smlouvy.
Předmětem smlouvy je kompletní dodávka oplocení, na klíč, která se skládá z:
Dodávky materiálu a montáže oplocení:
Přední strana: 'Oplocení výška plotu 1,5 m, strana přední 23,5 m, spodní deska 50 cm + 100 cm dřevěná výplň, od kapličky 4 m pak bránobranka dvoukřídlá manuální, klika zámek FAB šířka 3 m otvíravá dovnitř v porvchové úpravě hliník, z pohledu z pozemku ven bude branka na levé straně na pravé brána tj. křídlo 2 m šířky s dřevěnou výplní svislo barva dle výběru, kaštan 2253.
zadní strana 23,5 m, drátěné oplocení ZN+PVC, s podhrabovou deskou pletivo výšky 150 cm + 20 cm deska, celková 170 cm

dále kolega řekl, že jste byla s plotem spokojena zaslal mi i foto a plot vypadá pěkně, a Vy tvrdíte, že se Vám teď plot nelíbí, pokud jsou na plotě vady, které mají vliv na běžné užívaní oplocení či jeho funkci, estetická vada není vada, umožňující objednateli nepřevzít dokončené dílo a neplnit platební povinnosti, prosím uvést vady, které mají vliv na běžné užívání a funkci plotu, pokud taková vada na plotě není a to opravdu není, nemáte důvod neuhradit dlužnou částku.

žádám Vás tedy o úhradu doplatku ve výši 8.850,-Kč, dále montážníci jeli k Vám na uvedenou opravu a vy jste je z pozemku vyhnala, tak nevím, jak můžeme nějakou vadu opravit, když na pozemek nesmíme, Vy nám stále dlužíte výše uvedenou částku a opravu co požadujete znemožňujete tím, že nesmíme k Vám na pozemek, tak to jsme na nulovém bodě nevím co s tím mám dělta
Diskuze
Dobrý den, tak to je nějaká velká chyba, žádnou takovou zakázku jsme v roce 2014 nerealizovali, vůbec terasy neděláme a už vůbec jsme zakázku nedělali v nějakých Čerčanech, takže žádám o vymazání reference nemá nic společného s naší firmou.

Lukáš za Ploty brány Tomáš
Dobrý den pane Ilieve, jsem překvapena Vaši rychlou reakcí, když v korespondenci, která byla jen mezi námi dvěma, od listopadu čekám na odpověď. Reference byla ve špatné kategorii, původně jsem zde měla poptávku na oplocení, zpevněnou plochu a terasu dohromady. Za to se omlouvám. Jedná se oplocení domu v Čerčanech, což si už jistě vzpomenete.
Plot jste začali dělat dle dohody, než pracovníci zjistili, že nemají dost dřeva na bránu a branku. Dle jejich sdělení jste jim vy řekl, aby to "roztáhli tak, aby to vyšlo". Když jsem to viděla, ihned jsem vašemu pracovníkovi řekla, že se mi to v žádném případě nelíbí a že nechápu, proč jste mi nedal vědět, že jsme se mohli domluvit, co s tím. Hned jsem Vám volala, ale nezvedal jste mi celé odpoledne telefon. Když jste se večer konečně ozval, sám jste mi navrhl slevu 5 tisíc Kč, s čímž jsem nesouhlasila, protože jsem plot v takovém stavu nechtěla. Následně jsem u Vás ještě reklamovala vyfakturované a nedodané sloupky a další materiál, nezabetonované některé sloupky u drátěného plotu atd.atd. Na to jste už vůbec nereagoval. Nereagoval jste ani na další můj dopis, ozvete se jedině na těchto stránkách.
Opravu byste samozřejmě mohli provést, ale předpokládám, že je normální a slušné se s majitelem předem domluvit, což od Vás nikdo neudělal. Přijeli jste v době, kdy jsem byla v zaměstnání a neměla jsem ani tušení, že se chystáte přijet plot opravit. Chtěla jsem být u toho a nechtěla jsem, aby se mi cizí lidé pohybovali bez mé přítomnosti na pozemku. Oprava plotu spočívala v tom, že jste pouze vyměnili kolíčky, které držely dřevěná pole mezi sloupky a které po 14 dnech zase spadly, jako již předtím, takže tato "rádoby" oprava byla naprosto zbytečná.
Nevím, proč jste nereagoval na žádnou moji zprávu, mohli jsme se domluvit. Chápu, že stát se může cokoliv a např. při nedostatku dřeva na bránu a branku jsem mohla počkat, až ho mít budete apod., všechno je prostě jen o normální domluvě, ale pokud mi nezvedáte telefon, na maily a dopisy nereagujete, vypadá to, že na domluvě zájem nemáte.
Jak jsem byla právě upozorněna, firma má můj plot - mezi jinými ploty - na svých stránkách! Škoda, že tam mají fotku jen ihned po dostavbě a ne po pár týdnech.... :-).
dále kolega řekl, že jste byla s plotem spokojena zaslal mi i foto a plot vypadá pěkně, a Vy tvrdíte, že se Vám teď plot nelíbí, pokud jsou na plotě vady, které mají vliv na běžné užívaní oplocení či jeho funkci, estetická vada není vada, umožňující objednateli nepřevzít dokončené dílo a neplnit platební povinnosti, prosím uvést vady, které mají vliv na běžné užívání a funkci plotu, pokud taková vada na plotě není a to opravdu není, nemáte důvod neuhradit dlužnou částku.

žádám Vás tedy o úhradu doplatku ve výši 8.850,-Kč, dále montážníci jeli k Vám na uvedenou opravu a vy jste je z pozemku vyhnala, tak nevím, jak můžeme nějakou vadu opravit, když na pozemek nesmíme, Vy nám stále dlužíte výše uvedenou částku a opravu co požadujete znemožňujete tím, že nesmíme k Vám na pozemek, tak to jsme na nulovém bodě nevím co s tím mám dělat
Vážený pane Ilieve, zřejmě reagujete pouze na těchto stránkách, kde jste vidět... Stále se jen opakujete, ale řešení reklamace asi v plánu nemáte. Naše záležitost se táhne již 5 měsíců!!! Jen pro Vaši informaci, jak se stáváte slavnými - sousedé (šťastní, že si od Vás plot dělat nenechali) vodí k našemu plotu návštěvy, aby se pokochali, jak "odborná" firma ploty staví :-).
Dobrý den, děkuji za info, jsem rád, že máte hodně návštěv, já Vám napsal jasně, aby jste dala info, kdy nás pustíte na pozemek a je věc vyřešena, ale žádnou informaci nemáme a já nepojedu nikam, aby jste mě pak zase vyhazovala a vyhrožovala, je to pouze na vás, pokud nás na pozemek nepustíte nejsme schopni opravit to je snad logické a já jsem rád, že zakázky pro podobné zákazníky jako vy dělat nemusím, v den dokončí vše bylo ok, pak jste nechtěla platiti najednou plot byl špatně účelově, když jsme přijeli na opravu vašich připomínek vyhnala jste nás, tak to že se to táhne takovou dobu je díky tomu, že opravu znemožňujete, přeji pěkný den
Hodně podobná a ve výsledku ještě horší zkušenost. Oproti minulé zakázce obrat o 360. Nedoporučuji, mlží a slibují, důvody si jenom domýšlím. Nedodržení termínů. kvalita dolů, neprofesionální jednání ...
Koukám že autor Styx je se všemi nespokojen, a vůbec nechápu co jsme pro Vás, kdy prováděli.
Dobrý den, pokud máte nějaké zkušenosti s hodnocenou firmou, napište samostatné hodnocení. Zde není možné ověřit realizace zakázky. Děkujeme Nejřemelsníci
Koukám že autor Styx je se všemi nespokojen, a vůbec nechápu co jsme pro Vás, kdy prováděli.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace