Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Úpravy stávající kuchyně , instalatérské a montážní práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám,odstranění staré kuchynské desky, nahrada novou, včetně znovu zapuštění plynové varné desky na původním místě a zapojení nové el. trouby, též na původním místě. (koupím)Odstranění rohového dřezu a posunutí nového (koupím) o dvě skřínky doprava, zapojení nové myčky na místo původní maličké s odtokem do posunutého sifonu dřezu vpravo. Výměna 1-2 dalších spodních skříněk dále doprava (koupím) Tím se původní pracovní deska o něco prodlouží. Toto její rameno bude rovné, nikoli opatřené " odbočkou ve formě jakés parodie na bar (odstranit)Horní nástěnné skřínky též na konci nastavit a instalovat prostor na umístění mikrovlnky.Protáhnout širokou horní rampu asi o 80 cm a její přesahující konec upevnit o strop či panelový trám místo o zrušenou tyč "baru"(probíhačka a odpočívadlo pro kočky)přelepení obkladaček mezi horním i a dolními skřínkami.
2. polovina srpna .

=== Nabídka
Tyto předělávky, dodělávky čehokoliv provádíme. Cenu nelze odhadnout. Pracujeme většinou v hodinové sazbě. Podrobnosti najdete na našich webových stránkách.

Dodavatel (řemeslník)
Drobné opravy (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Vzhledem k různorodosti a nepředvidatelnosti budoucích prací cena nebyla předem dohodnuta, pan Charvát neúnavně pracoval 4 dny za velmi rozumnou cenu. Je to spolehlivý , komunikativní a velmi příjemný člověk .Termíny dodržel dle dohody . Velmi oceňuji jeho vstřícnost a ochotu a zájem přicházet s vlastními nápady a řešeními. Nejen , že doslova dřel do úmoru, ještě si zachovával dobrou náladu a jako bonus rozveselil mou starou nemocnou maminku. Pokud bych to nezažila , nevěřila bych v existenci "svatého řemeslníka", který navíc umí zřejmě vše.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.09.2011 uživatelem splestule

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace