Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výroba kuchyně - skříňky, police, pracovní deska

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám truhlářství na výrobu kuchyně - skříňky, police a pracovní plocha. Spotřebiče bychom si nakoupili sami, uvedli Vám jejich rozměry a typ, aby bylo možné jejich zabudování.

Kuchyně by měla mít tvar L, delší rameno u zdi cca 3 m, kratší rameno do prostoru přibližně 2,2 m. V lince bude zabudovaná myčka nádobí a trouba, na ní pak vedle pracovní plochy dřez a sklokeramická (příp. indukční) varná deska. Nad kratší částí (2,2 m) kuchyňské linky bude vyvýšený odkládací "pult", který by ideálně mohl přejít do vyššího barového stolku směrem do obýváku (na tom nelpíme, záleží na domluvě a Vašem náhledu) - přikládám alespoň od ruky namalovaný plánek pro představu, zelená část představuje plánovanou kuchyň a vedle lednice police na skladování potravin ("špajz"). Čísla u zdí jsou rozměry v mm.
Nad pracovní plochou by byla řada nástěnných skříněk.

Preferovaný vzhled skříněk - dřevo nebo imitace dřeva (spíše tmavší až středně tmavý odstín, ne úplně světlý), ne leský. Rádi bychom "klasickou" kuchyni spíš než moderní minimalistický vzhled. Jako inspiraci rovněž přikládám v příloze příklad kuchyně, která se nám líbí.


Celý byt bude od 4. srpna 2014 procházet kompletní rekonstrukcí, ke kuchyni a komoře se budou dělat nové rozvody (voda, elektřina, příp. odtah pro digestoř). Z tohoto důvodu potřebujeme mít jasnou představu o vzhledu kuchyně a umístnění spotřebičů již nyní, stejně jako o jejím nacenění. Vlastní instalace kuchyně přijde na řadu odhadem koncem roku 2014 až jaro 2015, kdy již bude celková rekonstrukce dokončena - nové podlahy, rozvody, změna dispozice bytu, odizolování. Omlouvám se, bohužel nejsme nyní schopni určit přesnější datum, zčásti z finančních důvodů a zčásti nejsme s to odhadnout, jak rychle práce půjdou.

Budu ráda za vytvoření nabídky a její nacenění, příp. se na mě obraťte s dalšími dotazy.

Děkuji, LŠ

=== Nabídka
Dobrý den,
rád Vám kuchyň nacením.
Jenom mám pár otázek.
Potřebuji vědět, kde by měl být vyveden vývod od digestoře.
Jde mi o to. Jestli na té pracovní části, která je u stěny chcete digestoř se sporákem na levé straně a dřez na pravé. Nebo obráceně.
Abych Vám mohl eventuálně navrhnout rozložení skříněk.
Nebo pokud máte nějakou představu, tak jestli by to šlo nakreslit z pohledu zepředu a poslat mi obrázek zpět a já bych vám k tomu něco doporučil a zároveň bych to nacenil.
A dále pak k vzhledu kuchyně do rustikálna, tak bych vám doporučil dvířka foliová s různými tipy profilace. Např. Trachea.
Je to levnější varianta, nežli dvířka z masivu.
Pokuste se mi to tedy nějak nakreslit a poslat a já Vám to nacením.
Nerad střílím ceny od boku za metr kuchyně, jako to dělá většina firem.

S přáním hezkého dne Zumr.

Dodavatel (řemeslník)
Truhlářství Zumr (Měšice u Prahy) Active
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S prací pana Zumra jsme velice spokojeni. Výsledná cena byla vyšší, než jsme předpokládali, ale bylo to spíše způsobeno naším výběrem dispozičně komplikovanějšího rozvržení kuchyně a zvolením dezénů z nové kolekce. Sestavená kuchyň je skvělá, pan Zumr odvedl svědomitou a precizní práci.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

120 000 Kč

hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.01.2015 uživatelem kvetinka.fialka

IMG_7712
vzhled_kuchyne_drevo
IMG_2968
IMG_2973
IMG_2978
IMG_2980
IMG_2981
IMG_3218
IMG_3221
IMG_3224
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace