Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Patro pro postel

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, poptáváme patro pro lůžko o velikostech 180x200cm ve výšce 190cm. Prosím předběžnou cenovou nabídku do emailu. Děkuji

=== Nabídka
Dobrý den,

Cena patra na spaní dle Vašich rozměrů je cca 12.000,-Kč.Pokud Vás naše cena zaujala,tak nás kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu.
hezký den,za GRADEN-BRNO Zdeněk Hamřík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Po složení zálohy 50% ceny nám pánové slibovali dodání patra do 3 týdnů. Za 6 týdnů jsme se dočkali termínu montáže. Přítel si vzal volno ,aby pokoj vystěhoval, ale pánové nedorazili. To se opakovalo i druhý den. Nakonec pánové dorazili v sobotu a slíbili slevu. Sotva pozdravili a nějaká omluva se taky nekonala, ale byli jsme rádi, že dorazili. Při placení jsme si všimli, že u patra chybí dětská zábrana a jedno zábrádlí. Obojí bylo zakreslené v plánku, který jsme si schválili, ale dozvěděli jsme se, že to nakonec není v ceně a že si máme zábranu koupit v ikei. Aspoň ta slibovaná sleva proběhla.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

11 600 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.10.2014 uživatelem Uživatel_69350

Diskuze
Vyjádřím se k jednotlivým bodům.

1. Dohodnutý termín dodání byl stanoven pí.Dobešovou na konec října viz. okopírovaný email.Po 3týdnech začalo bombardování, kdy bude patro hotové.Pro pí Dobešovou není problém Vás poslat po telefonu do pr.....Domluva na bodu mrazu,protože pokládání telefonů je asi pro Pí.Dobešovou normální.
.....................................................................................................................................................................................

Zobrazit konverzaci
GRADENBRNO@email.cz
Re: Spací patro
8. 9. 2014, 17:57:36
Komu: Luccy
gOdeslané
Dobrý den,

Zítra bychom se u Vás stavili se zálohovou fakturou.Je to možné?Patro se stihne vyrobit nebojte.
hezký den, Z.Hamřík

--

GRADENBRNO@email.cz


---------- Původní zpráva ----------
Od: Luccy <Luccy7@seznam.cz>
Komu: GRADENBRNO@email.cz
Datum: 8. 9. 2014 12:38:32
Předmět: Re: Spací patro

Dobrý den,

pokoušeli jsme se Vám dovolat, čekáme stále na zálohovou fakturu, je nějaký problém?
Patro potřebujeme mít zhotoveno nejpozději do konce října. Potom budeme mít doma novorozence a to už by jsme měli rádi vše hotové.

Prosím o nějaké info, jestli s námi počítáte?

Děkuji Dobešová
.....................................................................................................................................................................................


2. Co se týče pozdravu,tak jsem slušně pozdravil na rozdíl od výše uvedené dámy,která ani na pozdrav vůbec neodpověděla.Za to její přítel p.Stuchlík zdravil dost důrazně jako např.NAZDAR a SBOHEM.

3.Ano,nákres byl s dětskou zábranou,ale poté co ho pí.Dobešová upravila co a jak by chtěla mít a zvýraznila.Dětská zábrana zvýrazněna nebyla a proto cena byla ponížena a dětská zábrana proto nebyla v objednávce kterou mi podepsala.

4.Termín montáže po neustálém bombardování jsem navrhl na čtvrtek ten se jim nehodil,tak jsem navrhl středu s tím,že nevím v kolik hodin,protože budu na montáži
Bylo domluvené pokud by to bylo reálné,že dopředu zavolám v kolik přijedu.Ovšem to bylo pochopeno účelově jinak
Tohle je směšné, termín jste zrušili vždy vy a to většinou hodinu před tím než bylo vše domluveno a to tím stylem, že jste nebyly schopni se ani sami ozvat s následnými výmluvami na údajnou rodinnou tragédii. Místo 3 týdnů vše trvalo 6 týdnů. To nemluvím o tom, že patro bylo z větší části doděláváno až u nás doma-nátěr, řezání... Bylo domluveno, že bude v 15 hodin hotovo. Řemeslníci však odcházeli okolo půl 9té a při uspávání dcery na sedačce nám pomáhal zvuk vrtačky. Ovšem o spoždění, nebraní telefonů a posouvání termínů se dočtete všichni jistě sami téměř ve všech recenzích. Za nás už nikdy více, takové jednání a přístup k zákazníkovi jsem opravdu ještě nikdy nezažila.
Stále nechápu,jak jste přišla na dodací lhůtu 3 týdny.Laskavě si přečtěte emailovou komunikaci a samotnou objednávku.Mimochodem email co jste mi napsala co se týče termínu je okopírovaný v předchozí reakci.
Nechápu ,kam směřujete lží,že patro se natíralo u Vás?Dořezávalo se pár kusů což si myslím,že není nic neobvyklého,když jsou zdi a podlaha křivé.
Vrtalo se pouze ukotvení patra na chemickou kotvu cca 6 děr a to max.do 13h.
Já své tvrzení o termínech můžu dokázat emailovou komunikací a samotnou objednávkou,kterou mám od Vás podepsanou.
Já také naštěstí nezažil takové jednání jako je pokládání telefonů se slovy NAZDAR nebo jděte do Pr....Toto samozřejmě nekomentujete!Vaše vulgární mluva a lži do sebe perfektně zapadají
Zajímavé, že telefon nezvedáte, ale tady to se bráníte jedna radost a neuvěřitelnou rychlostí. Však ať si každý udělá obrázek sám. Dodací lhůta 3 týdny byla dle ústní domluvy, dle zálohové faktury 4 týdny, ale dušovali jste se, že vše bude určitě dříve. Už jsem četla jednu referenci, kde se do pána neustále opíráte kvůli jednomu sprostému slovu. Lidi svým chováním k tomu, ale bohužel doháníte. Nikdo Vás do pr.. neposlal to lžete zase vy. Přítel Vám řekl sbohem, protože bychom se s Vámi již velmi neradi potkali po tomto zážitku...což je zřejmě pro všechny pochopitelné. Co se týče barvy, na jednom místě nebyla zaschlá, celý pokoj smrděl barvou ještě další dva dny s čímž jsme také nepočítali, když jse těhotná a máme zde malé dítě.
Ještě co se týče těch pozdravů! Tak ano, já jsem Vás nepozdravila, jistě jste slyšeli o takovém pravidle, když někam přijdu...tak pozdravím, já jsem nic takového od Vás u Vašeho příchodu neslyšela. Ani by nezaškodila třeba omluva, když se s realizací opozdíte o dva týdny, po té ještě 3x přesunete termín a ve finále ho protáhnete do pozdního večera. Ničeho takového jsme se bohužel nedočkali.
Palec dolů s odůvodněním: Ať se každý zamyslí sám nad sebou, jak se chová a jedná, zřejmě došlo k nějakému nedorozumění, mám se stolaři opačné zkušenosti, byli velice ochotní a vstřícní.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace