Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kuchyň,omítky,dlažba,jádro

Popis zadání

nová dlažba,elektřina, sádrokartony, vyzděný jádra, kuchyň. linka, omítky

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

NEDOPORUČUJI!!!!!
1.4. začátek rekonstrukce ve smlouvě uveden termín dokončení 3týdny, skutečnost začali 1.4. a skončili 27.5. s hromadou nedodělků a vad.
Nic pro ně nebyl problém - skutečnost takové amatéry jsem ještě neviděla, slibovali luxusní omítky a byly strašné s přítelem jsme sami opravovali, nejoblíbenější materiál je silikon dávali všude opravovali kachličky nechtělo se jim zaspárovat dali silikon, vypínače + zásuvky zasilikované vypadalo jak by dítě upaplalo - špinavé, vypínače podřel násilným zastrčením, 2x vypínač rozbil (vnitřní strojek) sváděl na nekvalitní strojek - přitom strojky jsou kvalitní, na 3 pokus jsem ho nenechala aby vyměnil, přítel amatér měl za 2minuty hotové, vanová baterie neustále tekla 1x poničili na vlastní náklady koupili novou opravovali 3x a pořád teče, usazovali dveře a nevyměřili si nedali do vodováhy a dveře při zavření neseděly cca 5cm fuga mezi dveřma a obložkama, dveře do koupelny+WC objednané přes pana Bartoše čekala jsem 2měsíce na to aby mi řekl že dveře nebudou nespolehlivá firma-jednalo se o firmu PORTA (tohle není nespolehlivá firma)zkrátka je neobjednal, dlažba na zemi co kachlička to uštípnutá sváděli na to že už to bylo - pokud by tak bylo ani neupozornili a nevolali abych případně koupila nové nebo jestli to tam chci a mohli dát na místo kde není tak viditelné, kuchyňská linka strašné, všude zevnitř tím jak utahovali šrouby odřené nekvalitní materiály, šuplíky jelikož mu neseděli - nedali se zavřít - špatně si vyměřil vyfrézoval po stranách tunel a nechal tak, ničím nezakryl, tunel je hnědý (dřevotříska) linka celá bílá, dvířka od myčky úchyt namontovaný svisle namísto vodorovně řekl že to tak zákazníci požadují mě se nikdo neptal a nechal tak, komunikace mizerná, profesionalita žádná, skutečně amatéři!!!Dílo je stále nedokončeno pan Bartoš se mnou nekomunikuje nezvedá mobil, máme sepsané i podepsané z jeho strany vady a opravy které má přijít dodělat a nic, jelikož už má vše zaplacené tak nemá důvod přijít, tomu člověku se jedná jenom o peníze o nic jiného neví co je to kvalitně odvedená práce, pokud jste udělali stejnou chybu jako my tak jedině jak ho donutíte dílo dodělat je nezaplatit mu! ten člověk mi dluží ještě elektrorevizní zprávu kterou mám zaplacenou a nedodal ji - pro mě je to zloděj, křivák a šílený amatér, věřím že na tohle jeho chování brzy doplatí!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.06.2014 uživatelem Uživatel_86010

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace