Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Malba bytu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
ráda bych poptala malbu celého bytu (stěny I stropy). Celková plocha stěn je cca 200m2 a stropy jsou z toho cca 50m2. Barvy mám vlastní, na stěnách bych chtěla u stropu 15 cm bílý pruh, pod ním pak barvu. Byt se skládá ze dvou pokojů, kuchyňského koutu s linkou a předsíní s vestavěnou skříní. Pro přesnost přikládám plánek bytu.
Moje představa je taková, že se nebudu muset starat o přesouvání nábytku a ostatních věcí, o zakrývání ploch ani o vrácení bytu do původního stavu. (stěhování nábytku zpět ke stěnám)

Prosím o nacenění a základní informace (doba provedení, možnosti práce o víkendech a pod.)

Děkuji Vám a jsem s pozdravem.
Eva Svobodová

=== Nabídka
Dobrý den, zasilam vám cenu za vymalování bytu s pozdravem Horák.
Malba 5500kc
Doba realizace jeden den.
Radim Horák malirske a lakyrnicke prace

Dodavatel (řemeslník)
Radim Horák (Slaný)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

pan Horák měl výborné reference a i nabídnutá cena byla slibná, proto jsem si ho vybrala. ALE ROZLADĚNÍ NASTALO KE KONCI PRACÍ. Pan Horák chtěl stihnout vše za jeden den, což jsem ocenila. Zapomněl se ale zmínit, že při odstraňování pásky se tím dost barvy strhne. po výmalbě stěn jsem mohla jen chodit a ukazovat stržená místa. Když uz jsem upozorňovala asi na sedmou dodělávku, které jsem si musela hledat sama, opravdu mě to přestalo bavit. NAVÍC!! - V MÉ POPTÁVCE BYLO JASNĚ ŘEČENO, ŽE CHCI NÁBYTEK DO PŮVODNÍCH POZIC. Při pokusu o stěhování pan Horák zničil jeden stolek a upoustil dalsí kusy nábytku na terárium, ve kterém mi vytvořil důlek. Po odstěhování základních kusů mi zbytek nábytku a věcí prostě nechal ve prostřed pokoje. V ZADÁNÍ PRÁCE BYL TAKÉ ÚKLID. Na podlaze i dveřích mám skvrny od barvy a zřejmě na ně budu sama. Květiny, které pan Horák vynosil před byt na zahrádku a nechal je tam, tak některé nevydržely noc (kvůli nemocným zádům jsem mnemohla vše stěhovat zpět sama) PO ODCHODU PANA HORÁKA JSEM SI VZALA ŠTĚTEČEK A MUSELA JSEM SI DOMALOVAT JEŠTĚ MIIMÁLNĚ PĚT DODĚLÁVEK.

VEMTE SI FIRMU, KTERÁ BUDE ZA VÝSLEDEK RUČIT!!!!!

Dohodnutá cena
5 500 Kč
Skutečná cena

5 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.07.2014 uživatelem Sunreen

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace