Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vydlaždičkování předsíně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
vybourání a nově vydlaždičkování předsíně (cca 4-5m²)

=== Nabídka
Dobrý den, jsem všestranný řemeslník který dělá různorodé drobné opravy a montáže a mohl bych Vám zrealizovat Vaší poptávku.
V případě zájmu mě pošlete kontakt.
Ludvík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S panem Ludvíkem jsme byli dohodnuti na vybourání staré a položení nové dlažby. Ráno, kdy mělo dojít k realizaci zakázky mi pan Ludvík poslal zprávu, že se bohužel nemůže dostavit, kvůli bolesti zad, kterou si přivodil při předchozí zakázce. Po obdržení zprávy jsem mu ihned volal, omlouval se, že s tím bohužel nic nenadělá. Když jsem toho dne ještě 2x panu Ludvíkovi volal, abych se s ním domluvil na náhradním termínu, telefon mi nezvedal. Tento přístup mě nemile překvapil. Pokud jsme byli na něčem dohodnuti a pan Ludvík věděl, že jsem kvůli tomu musel „přeorganizovat“ chod domácnosti (odvezení manželky s dvouměsíčním dítětem na pár dní) a on nebyl schopen závazku dostát, mohl se obtěžovat alespoň mi zavolat, ne jenom poslat zprávu a měl by se snažit mi vyjít maximálně vstříc, když věděl, že mi svým odmítnutím způsobil problémy.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.07.2014 uživatelem Uživatel_85494

Komentář dodavatele
Ano, nezasloužím si nic jiného než zastřelit za velezradu. Pan Josef Vondrák z Obloukové ulice nedokáže pochopit, že jsem omarodil. Dnes jsem rád, že jsem se omluvil písemně a mám alespoň důkaz, že jsem se nedostavil bez vysvětlení. Alespoň soudě z jeho reakce to vypadá, jako by se tak stalo. Nestačilo mu ani vysvětlení, že hovor jsem nepřijal v době kdy jsem byl u lékaře. Z ostatních mých referencí se dá usoudit, že problém nebude na mé straně ale konkrétně s panem Vondrákem se prostě domluvit nedá.
Diskuze
Pane Ludvíku,

chápu, že jste si předchozí prací způsobil nějaké zdravotní problémy a nemohl se dostavit. V tomto tak velký problém nevidím. Co mi ale opravdu vadilo je to, že mi cca 2 hodiny před započetím prací pošlete pouze zprávu, že se nemůžete dostavit. Jak už jsem psal a Vy to sám víte, kvůli těmto pracem jsem musel odvézt ženu s malým dítětem. Je hezké, že máte „důkaz“ na to, že jste se nemohl dostavit, ale v této situaci mi přišlo adekvátní, abyste mi alespoň zavolal (s rukama a hlasivkami se Vám doufám nic nestalo), vysvětlil mi situaci a snažil se mi vyjít vstříc s náhradním termínem. Myslím, že sám moc dobře víte, o čem mluvím.

Josef Vondrák
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace