Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Celková rekonstrukce bytu 4+1

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
posouzení statiky
demolice - příčky, jádro, dveře
zednická - vyzdění nových příček, nové jádro
nové omítky, elektroinstalace, dveřní rámy
nová koupelna a záchod
nová kuchyně, podlahy, dlažba, oprava topení
rekonstrukce nemusí být kompletně pokryta jedním dodavatelem, jsem schopen dodavatele kombinovat.



=== Nabídka
Dobrý den, odpovídám na Vaší poptávku rekonstrukce bytu a za účelem zjištění rozsahu požadovaných prací a jejich nacenění si dovoluji požádat Vás o schůzku na místě realizace. Provádíme komplexní stavební činnost, rekonstrukce domů, bytů, projektové dokumentace, statické posudky, elektroinstalace, vč. revizí, vodoinstalace, topení, plyn, vč. revizí, veškeré zednické, sádrokartonářské, obkládačské práce, kuchyně a skříně na míru. Vše od jednoho dodavatele, práce na sebe navazují bez prostojů. V případě Vašeho zájmu o schůzku mne prosím kontaktujte. Předem děkuji za odpověď. Choleva Pavel

Dodavatel (řemeslník)
Pavel Choleva (Ostrava - Zábřeh) Premium
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

V květnu roku 2014 jsme se rozhodli koupit byt 4+1 v Ostravě – Porubě, který, podle našeho názoru, potřeboval celkovou rekonstrukci. Nejdříve jsme rekonstrukci zadali známému, ale měl jisté potíže, tak jsme hledali jiné řešení. Zadali jsme poptávku na rekonstrukci na portálu www.nejremeslnici.cz. Z nabídek jsme vybrali tři dodavatele a s nimi jsme začali jednat. Nakonec jsme vybrali pana Cholevu. Byl nejaktivnější, jeho přístup k věci se nám líbil.
Rozsah prací byl velký – jednalo se o celkovou rekonstrukci, navíc termín nástupu byl za deset! dní. Seznam prací byl následující:
• Demoliční práce a likvidace odpadu ( jednalo se o rozřezání železobetonové zdi, likvidace koupelny, záchodu, jádra, obnažení zdí na panel, likvidace podlah atd.)
• Přeložka jádra – potřebovali jsme změnit orientaci koupelna a záchodu, tzn. otočení odpadového kříže, udělat nové přípojky vody, odpojit plyn apod.
• Nivelace podlah
• Nová elektroinstalace
• Nová koupelna a záchod – vše na klíč, od zdi po podhledy, obklady, dlaždu atd.
• Nové omítky včetně perlinky
• Plovoucí podlaha v obýváku
• Dlažba na chodbě, v předsíni a v šatně
• Nové obložky a interiérové dveře
• Výměna radiátorů
Podepsali jsme smlouvu o dílo tak, že dodavatelem materiálu budu já ( měl jsem možnost lepších cen materiálu) a pan Choleva bude dodavatel práce. Celková cena rekonstrukce stavební části byla odhadnuta na 330 000,- z toho pan Choleva dodal práci za 130 000,- a materiál byl za 200 000,-. Celková doba na rekonstrukci byla dohodnuta na 6 týdnů, což byl docela krátký termín. Pan Choleva ho akceptoval, navíc neprotestoval proti sankcím za prodlení v termínu. Firma nastoupila v přesně dohodnutý den a začala pracovat. Vše šlo podle dohodnutého plánu a práce skončily dokonce o týden dříve, než bylo plánováno! Nikdo nám to nechtěl věřit, navíc vše bylo bez problémů. Velice obdivuhodný výkon. Samozřejmě to vyžadovalo i naši aktivitu, ale ze strany pana Cholevy nedocházelo k žádným časovým skluzům ani průtahům. Aktivně komunikoval, pokud jsme se nedovolali, zavolal zpět, ochotně zodpověděl všechny dotazy, sám si v domě vyběhal odstávky vody a odpadu, odstávku topení, informoval sousedy o pracích, které budou následovat a snažil se přizpůsobit i nestandardním požadavkům sousedů (odpolední klid apod. ). Sám si zajistil revize elektro a plynu ( je sám revizní technik – obrovská výhoda ) a doporučil nám firmu pro zpracování statického posouzení stavby, za příjemnou cenu. Celková rekonstrukce tedy proběhla ve svižném tempu, hladce a bez závad. Ještě jednou klobouk dolů.
Teď, co se nepovedlo? Chyby bych hledal těžko, nebo jsou to drobnosti, které prostě v tak velké rekonstrukci musí být. Ale nic, co by se nedalo řešit – navíc postoj pana Cholevy byl vždy jednoznačný – vyřešíme to, žádný problém.
Firmu pana Cholevy můžu jednoznačně doporučit. Jestliže uvažujete o velké rekonstrukci, nebo o opravě koupelny, nebo jen pokládku plovoucí podlahy, nemusíte mít strach, že to nedopadne dobře. Škoda, že ne všichni řemeslníci jsou jako pan Choleva a jeho lidé. Ještě jednou děkujeme.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.09.2014 uživatelem Uživatel_84611

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace