Zadat poptávku

Stanislav Bažacký - GeoZdraví
Měření geopatogenních zón

Měření geopatogenních zón
motto

Zdravý život, zdravý spánek

o dodavateli

Provádím měření geopatogenních zón v libereckém kraji a to již od roku 2014. Též se věnuji vyhledávání spodní vody jako klasický proutkař. Praxi v této oblasti mám již od roku 2004 a měřil jsem v různých koutek České republiky. Ukázky z…

Více o dodavateli…
Zadat poptávku dodavateli

Naše reference

ProutkařTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

Proutkař, Studenec u Horek, okr. Semily
popis zakázky
celkové hodnocení

O dodavateli

motto

Zdravý život, zdravý spánek

popis

Provádím měření geopatogenních zón v libereckém kraji a to již od roku 2014. Též se věnuji vyhledávání spodní vody jako klasický proutkař. Praxi v této oblasti mám již od roku 2004 a měřil jsem v různých koutek České republiky. Ukázky z těchto měření a aktuality můžete najít na Facebooku nebo na webových stránkách.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

V osobním a komplexním přístupu, kdy je pro mne velmi důležitá situace daného člověka a klíčové je pro mne najít pro zákazníka to nejlepší řešení ku jeho maximální spokojenosti.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Takový, ve které vidím smysl a reálnou pomoc. Velmi často se setkávám s lidmi, kteří řeší různé potíže a s velkou pokorou přijímám možnost pomoci jim v jejich situaci.

Co děláme

Počty našich nabídek v jednotlivých kategoriích

Kde pracujeme

Sídlíme: Liberec

Dojíždíme za zákazníkem až: 100 km

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 15:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.