Přidat svou firmuZadat poptávku

Stavby plotů s.r.o.
Prodej a montáž plotů.

Naše reference

3
hodnocení
?
3x kladné
0x záporné
0
ukázek práce
?
2x
Ověřeno
Dodavatel získal za posledních 12 měsíců 1x ocenění "Kozlova pečeť poctivosti". Více informací napoví Kozlova míra poctivosti.
1x
nová

Průmyslové panely 3D antracitTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

Průmyslové panely 3D antracit
Průmyslové panely 3D antracit
Průmyslové panely 3D antracit
Ploty, Líšťany, okr. Plzeň-sever
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Stavba plotu ze štípaných tvarovek s plotovými ...

Stavba plotu ze štípaných tvarovek s plotovými dílci (dřevěné nebo kovové). Délka cca 35 m i s bránou a brankou.
Stavba plotu ze štípaných tvarovek s plotovými dílci (dřevěné nebo kovové). Délka cca 35 m i s bránou a brankou.
Stavba plotu ze štípaných tvarovek s plotovými dílci (dřevěné nebo kovové). Délka cca 35 m i s bránou a brankou.
Zděné ploty, Jince, okr. Příbram
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Výstavba oplocení

Výstavba oplocení
Výstavba oplocení
Výstavba oplocení
Ploty, Slabce, okr. Rakovník
popis zakázky
celkové hodnocení

O dodavateli

motto

Stavíme vaše sny.

popis

Prodej a montáž všech typů oplocení, poradenství.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

Každému našemu zákazníkovi vypracuje projekt oplocení přímo na míru dle jeho přání. I v případech, kdy konkurence odmítne zákazníkovi zpracovat nabídku na základě složitosti či vysokých nároků na montáž, se s každým naším klientem domluvíme k oboustranné spokojenosti. Naší nejnovější výhodou je spuštění vlastní výroby bran a branek, čímž jsme se dostali mezi několik málo společností v ČR, které mají vlastní výrobu v tomto odvětví.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Nemáme žádné nejoblíbenější práce, jelikož veškerá naše činnost je v režimu "na klíč". Každá zakázka je jiná, a pokud by se dalo shrnout, tak nejraději máme, pokud předáváme kvalitně odvedený projekt a se zákazníkem si podáme ruku na znamení vzájemného poděkování za společně strávený čas při realizaci.

Na jakou Vaši dokončenou zakázku jste nejvíce pyšní?

Za dobu naší existence již nelze vypíchnout jen jednu zakázku. Je jich nespočet a nechceme ukazovat na jednu nebo druhou. Obecně však lze říci, že nejpyšnější jsme na všechny zakázky, které jsme dokončili. Každou odvedenou službou rosteme a máme možnost vylepšovat nedostatky.

Jak vypadá váš ideální klient?

Náš ideální klient je spokojený klient. Držíme se hesla, že každá kvalitně odvedená zakázka je pro naši společnost dobrou reklamou bez ohledu na cenu.

Jakým zakázkám se vyhýbáte?

Nevyhýbáme se žádným zakázkám. Pokud se jedná o složitější realizaci, vždy s naším klientem hledáme nejlepší možnou cestu a věnujeme se každé zakázce již při prvním kontaktu se zákazníkem naplno.

Jakou radu byste dali zákazníkovi, který poptává zakázku ve Vašem oboru?

Ptejte se, zjistěte si informace. Na trhu jsou desítky společností v našem oboru, ale jen zlomek z nich nabízí kvalitní služby a materiály. Většina společností tlačí cenu materiálu dolů na úkor kvality, což sice na první pohled běžný zákazník nepozná, ale během několika let se tyto ústupky na úkor ceny projeví na Vašem plotu. A jak každý z nás ví, plot si nepořizujete na chvíli, ale ideálně na desítky let.

Na co by zákazníci neměli zapomenout když Vám zasílají poptávku?

Se zaslanou poptávkou jistě pošlete všechny detaily potřebné k co nejpřesnějšímu výpočtu nabídky, která je v první fázi orientační na základě zaslaných dat. Jistě nesmí chybět druh plotu, jeho barva, výška, celková délka či rozdělené podle úseků, je-li rozděleno do více sekcí. Další v řadě informace o vstupech (brána a branka), jejich přibližné umístění a v neposlední řadě místo realizace. Po odsouhlasení se u Vás vždy zastavíme na zaměření a na místě doladíme všechny nezbytné detaily.

Co Vás nejvíce motivuje na Vaší práci?

Jistě je to spokojený klient, který nás poté doporučuje pro další zakázky. Ruku v ruce je to i růst naší společnosti, vylepšování služeb a parta našich kolegyň a kolegů, protože se nám podařilo dát dohromady mix skvělých lidí, kde všichni táhneme za jeden provaz.

Co byste vzkázali Vasim potenciálním zákazníkům?

Že všem přejeme v první řadě dobré zdraví. V případě, že se rozhodnou pro spolupráci s námi, budeme samozřejmě potěšeni a stejně tak se budeme snažit, aby vše probíhalo k oboustranné spokojenosti.

Co děláme

Počty našich nabídek v jednotlivých kategoriích

Kde pracujeme

Sídlíme: Plzeň

Dojíždíme za zákazníkem až: 100 km

Zvětšit mapu
Zmenšit mapu
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele