Přidat svou firmuZadat poptávku

STADARO INVEST s.r.o.
SDRUŽENÍ ŘEMESLNÍKŮ

Varování administrátora
STADARO INVEST s.r.o.
IČO: 07286635, Humpolec

Spolupráci s touto firmou NEDOPORUČUJEME! Zastupoval ji pan David Rous, který skončil v exekuci. Od té doby firma slibovala, že se s námi spojí nová zodpovědná osoba, protože pan Rous byl plně oprávněn za společnost jednat v době naší spolupráce, ale nikdo nový se nám neozval a nechávají nedořešenou jak zakázku u poptávajícího, tak obchodní vztah s námi.

Zvažte její výběr! Doporučujeme jednat s jinými firmami.

Vzhledem k upozornění administrátora mohou být některé reference dočasně staženy.

Naše reference

2
hodnocení
?
0x kladné
2x záporné
0
ukázek práce
?
2x
Ověřeno
nová

RD-Priprava TI a spodni stavby

Stavební firma, Krnsko, okr. Mladá Boleslav
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Hrubá stavba

Stavební firma, Štěpánov, 783 13
popis zakázky
celkové hodnocení

O dodavateli

motto

Kvalita za nejlepší cenu. S námi šetříte Váš čas a Vaše peníze.

popis

Stavíme, rekonstruujeme s důrazem na nízkou cenu, kvalitu a rychlost. Máme rozmístěné řemeslníky v jednotlivých krajích, abychom šetřili Váš čas a doprava nebyla zbytečným nákladem. Naší filozofií je stavba na etapy včetně fotodokumentace z jednotlivých etap, tento postup se ukázal jako to nejlepší pro naše klienty. Máme zkušené řemeslníky, takže jsme schopni stavět domy i na klíč. Nejlepší ceny jsme schopni nabídnou převážně v těchto etapách: základové desky, nosné a nenosné zdivo, sádrokartonové konstrukce, obklady a dlažby. Na tyto etapy poskytujeme garanci nejlepší ceny. Máme nasmlouván materiál přímo od výrobců díky velkému objemu odběru i na naše vlastní stavby.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

Držíme nejlepší ceny v oblasti stavebnictví při zachování standartu kvality. Máme zkušenosti z vlastních staveb, proto víme co je pro konečné zákazníky nejlepší a kde lze ušetřit na stavebním materiálu a naopak, kde se toto nedoporučuje.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Základové desky, stavba nosného a nenosného zdiva, sádrokartony, obklady a dlažby. Zde víme, že držíme nejnižší ceny a máme s tímto druhem práce nejvíce zkušeností.

Na jakou Vaši dokončenou zakázku jste nejvíce pyšní?

Naši řemeslníci se z velké části podíleli na výstavbě rodinných domů, oblast Plzeň ( Výsluní ). Celkově 7x RD, výstavba moderních novostaveb dokončené v rekordním čase 1 rok od zadání. Domy 4+1 bungalov 85 m2 s cenami od 1.495.000,- až po domy 6+1 dvoupodlažní 105 m2 za cenu 2.250.000,-

Jak vypadá váš ideální klient?

Který je rád za dobrou radu, protože chápe, že dobrá rada může znamenat ušetřené peníze a díky tomuto faktu si může dovolit i vyšší standart.

Jakým zakázkám se vyhýbáte?

Chceme dodržovat nejvyšší možnou kvalitu, proto stavíme etapově bez zásahu jiných subjektů, protože jen takto jsme schopni dodržet vysokou kvalitu za nejrozumnější možné ceny.

Jakou radu byste dali zákazníkovi, který poptává zakázku ve Vašem oboru?

Vyhýbat se fušerům a lidem, kteří nemají dostatečné zkušenosti a slibují nereálně nízké ceny, protože zákonitě musí utrpět kvalita nebo v horším případě pak lidé musí shánět firmu, která to po těchto osobách dokončí ve stanovené jakosti.

Používáte nějaké nové / zajímavé technologie nebo postupy, které klientům doporučujete?

Jde nám převážně o dobré organizování s důrazem na efektivní využití času. Naší výhodou je, že každou stavbu děláme na etapy a u každé etapy máme fotodokumentaci z výstavby, aby každý věděl, kde co je ( jako jsou např. rozvody atp.) a hlavně, aby zákazníci měli jistotu správného technologického postupu.

Na co by zákazníci neměli zapomenout když Vám zasílají poptávku?

Určitě na projektovou dokumentaci, do jaké částky chtějí mít zakázku dokončenou a termín realizace.

Pracoval/i jste pro nějakého zajímaveho klienta?

Pro nás je každý klient zajímavý. Ale pochopitelně pár veřejně známých osob by se našlo.

Co Vás nejvíce motivuje na Vaší práci?

Radost zákazníků z hotového díla a jsme rádi, když můžeme realizovat jejich představy. A velice si vážíme toho, že někteří naši zákazníci nás doporučují dál.

Co byste vzkázali Vasim potenciálním zákazníkům?

Že se i v dnešní době dá stavět kvalitně a zároveň šetřit jejich peněženka.

Co děláme

Kategorie, kterým se věnujeme

Kde pracujeme

Sídlíme: Humpolec

Dojíždíme za zákazníkem až: 115 km

Zvětšit mapu
Zmenšit mapu
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 17:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.