Zadat poptávku

STADARO INVEST s.r.o.
SDRUŽENÍ ŘEMESLNÍKŮ

Varování administrátora
STADARO INVEST s.r.o.
IČO: 07286635, Humpolec

Spolupráci s touto firmou NEDOPORUČUJEME! Zastupoval ji pan David Rous, který skončil v exekuci. Od té doby firma slibovala, že se s námi spojí nová zodpovědná osoba, protože pan Rous byl plně oprávněn za společnost jednat v době naší spolupráce, ale nikdo nový se nám neozval a nechávají nedořešenou jak zakázku u poptávajícího, tak obchodní vztah s námi.

Zvažte její výběr! Doporučujeme jednat s jinými firmami.

Vzhledem k upozornění administrátora mohou být některé reference dočasně staženy.

Naše reference

RD-Priprava TI a spodni stavby

Stavební firma, Krnsko, okr. Mladá Boleslav
popis zakázky
celkové hodnocení

Hrubá stavba

Stavební firma, Štěpánov, 783 13
popis zakázky
celkové hodnocení

O dodavateli

motto

Kvalita za nejlepší cenu. S námi šetříte Váš čas a Vaše peníze.

popis

Stavíme, rekonstruujeme s důrazem na nízkou cenu, kvalitu a rychlost. Máme rozmístěné řemeslníky v jednotlivých krajích, abychom šetřili Váš čas a doprava nebyla zbytečným nákladem. Naší filozofií je stavba na etapy včetně fotodokumentace z jednotlivých etap, tento postup se ukázal jako to nejlepší pro naše klienty. Máme zkušené řemeslníky, takže jsme schopni stavět domy i na klíč. Nejlepší ceny jsme schopni nabídnou převážně v těchto etapách: základové desky, nosné a nenosné zdivo, sádrokartonové konstrukce, obklady a dlažby. Na tyto etapy poskytujeme garanci nejlepší ceny. Máme nasmlouván materiál přímo od výrobců díky velkému objemu odběru i na naše vlastní stavby.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

Držíme nejlepší ceny v oblasti stavebnictví při zachování standartu kvality. Máme zkušenosti z vlastních staveb, proto víme co je pro konečné zákazníky nejlepší a kde lze ušetřit na stavebním materiálu a naopak, kde se toto nedoporučuje.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Základové desky, stavba nosného a nenosného zdiva, sádrokartony, obklady a dlažby. Zde víme, že držíme nejnižší ceny a máme s tímto druhem práce nejvíce zkušeností.

Co děláme

Kategorie, kterým se věnujeme

Kde pracujeme

Sídlíme: Humpolec

Dojíždíme za zákazníkem až: 115 km

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
v pracovní dny po - čt 9:00 - 16:00, pá 9:00 - 15:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.