Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Grafická a reklamní činnost Brno

Grafická a reklamní činnost Brno

motto

Vše pro vaši prvotřídní prezentaci

o dodavateli

Nabízím většinu grafických prací, které jsou potřeba pro jedinečnou a ucelenou firemní prezentaci v rámci zakázek jakéhokoli rozsahu. Všechny projekty zpracovávám na nejmodernějším a nejaktuálnějším grafickém SW, což mi umožňuje nejen…

Více o dodavateli…
Zadat poptávku dodavateli

Naše reference

Nemáme zatím žádná hodnocení od zákazníků ani žádné ukázky naší práce k prohlédnutí.

Vložit první referenci na tohoto dodavatele

O dodavateli

motto

Vše pro vaši prvotřídní prezentaci

popis

Nabízím většinu grafických prací, které jsou potřeba pro jedinečnou a ucelenou firemní prezentaci v rámci zakázek jakéhokoli rozsahu. Všechny projekty zpracovávám na nejmodernějším a nejaktuálnějším grafickém SW, což mi umožňuje nejen rychlejší práci, ale především jedinečné a neuvěřitelné možnosti výsledných návrhů. Nabízím jak svoji kreativní tvorbu, tak mohu vytvořit celý projekt na základě vašich podrobných instrukcí. Spektrum mé nabídky obsahuje následující oblasti: Fotografování (produktové foto, fotografování společenských akcí), Úpravy fotografií, Fotomontáže, Plošná grafika (grafická příprava vizitek, pozvánek, letáků, katalogů, reklam do časopisů či kompletní grafika pro veletržní stánky), Mnohostránkové dokumenty (katalogy a prezentace pro tisk i web), Vektorová grafika (loga, vektorové kresby pro animaci), Tvorba webových stránek, Animace (foto-slideshow, animace firemního loga, videoreklamy), Produktové video.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

Vzhledem ke svým dlouholetým praktickým zkušenostem jsem schopen velice dobře porozumět a vyhovět požadavkům klienta. Rozumím tomu, že na konkrétní zakázku může být omezený rozpočet vzhledem k jiným aktuálním prioritám, že ve firmě může být komplikovaný rozhodovací/schvalovací proces, že se zakázky zadávají až na poslední chvíli apod. Jsem připraven vždy najít přímou cestu k tomu, aby klient dostal co skutečně potřebuje a v požadovaném termínu.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Celé spektrum grafických prací, které nabízím, je zajímavé a vzhledem k rozsahu současně hodně od sebe odlišné. Všechny grafické práce dělám s nadšením, vždy je však lepší se na delší dobu ponořit do jedné činnosti, protože takto se lze posunout vždy o level výše. Co se týká náročnosti, na nejvyšší úroveň řadím tvorbu webových stránek a animací. Pokud bych měl zvolit jednu nejoblíbenější oblast, tak to je právě tvorba animací, možnosti tvorby jsou v ní skutečně neomezené.

Na jakou Vaši dokončenou zakázku jste nejvíce pyšní?

Kreativní tvorba není vhodná pro každého, protože v ní tvůrce nejprve musí najít tu svou správnou kreativní vizi řešení zakázky, následně musí vymyslet způsob její realizace a konečně se také, především při inovativních řešeních, poprat s dalšími nástrahami (které se při náročnějších grafických pracích vždy objeví), a to vše tak, aby se vešel do stanoveného rozpočtu. Jsem pyšný na všechny zakázky, při jejichž realizaci byly překonány zdánlivě "neřešitelné" problémy.

Jak vypadá váš ideální klient?

Ideální klient je jako ideální šéf = neexistuje. :-) Nicméně vždy je skvělé, když klient ví, co chce a má trochu povědomí o grafice. Vzhledem k mým zkušenostem jsem již ovšem schopen nastavit celý proces spolupráce tak, aby se při tvorbě neplýtvalo časem a finančními prostředky na "slepé uličky".

Jakým zakázkám se vyhýbáte?

Ačkoli jsem schopen téměř vždy objem prací upravit dle finančních možností klienta, tak to musí být za předpokladu zachování alespoň mého minimálního standardu u výsledného návrhu.

Jakou radu byste dali zákazníkovi, který poptává zakázku ve Vašem oboru?

Mnoho let jsem působil na pozici vedoucího marketingového oddělení, takže se dovedu velice dobře vcítit do pozice člověka s poptávkou v ruce. Především bych poradil, aby si zákazník připravil co nejkonkrétnější zadání, aby měl hrubé povědomí o cenách v oboru, aby si spolupráci dohodl tak, aby věděl přesně co bude výsledkem, co je v ceně, kolik revizí je v ceně a kdy výsledek obdrží. A když už nastaví fungující spolupráci, aby se jí s důvěrou držel. Důvěra je i v oboru kreativní grafiky základ.

Používáte nějaké nové / zajímavé technologie nebo postupy, které klientům doporučujete?

Díky tomu, že pracuji s nejnovějším grafickým SW s mnoha doplňky, tak se klient může spolehnout na to, že jeho zakázka bude zpracovaná rychle a výsledné návrhy budou jedinečné až neuvěřitelné. Dynamicky se vyvíjejí především oblasti úprav fotografií (např. možnosti stále přesnějších výběrů hlavního objektu ze složitého pozadí), tvorba webových stránek (mnoho poutavých grafických interaktivních doplňků) či animací (moderní firemní prezentace).

Co děláme

Kategorie, kterým se věnujeme

Kde pracujeme

Sídlíme: Brno

Dojíždíme za zákazníkem až: 50 km

Zvětšit mapu
Zmenšit mapu

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele