Přidat svou firmuZadat poptávku
Stěhování po celé Praze, ČR i EU.

Jiří Pohořelý - Stěhování J&M
Stěhování po celé Praze, ČR i EU.

Naše reference

108
hodnocení
?
108x kladné
0x záporné
0
ukázek práce
?
106x
Ověřeno
Dodavatel získal za posledních 12 měsíců 3x ocenění "Kozlova pečeť poctivosti". Více informací napoví Kozlova míra poctivosti.
3x
nová

Zapojení pračky včetně jejího transportu a odvo...

Instalatér, Praha 10
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Vyklízecí práceTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

Vyklízecí práce
Vyklízecí práce
Vyklízecí práce
Vyklízecí práce, Praha
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Doprava 2 plechových skříní 195 x 95 x 40 cm po...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

Stěhování, PRAHA 9
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Přeprava pianina

Přeprava pianina
Stěhování, Praha
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Převést několik kusů nábytku z bytu - spěchá

Stěhování, Kladno
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Odvoz starého nábytku do sběrného dvora

Odvoz starého nábytku do sběrného dvora
Odvoz starého nábytku do sběrného dvora
Stěhovací služby, Praha 5
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Odvoz nábytku z obýváku a lednice (tento týden)...

Stěhování, Praha 9
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Odvoz staré televize a nábytku

Stěhování, Praha 9
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Stěhování postele

Stěhování, Praha
popis zakázky
celkové hodnocení
nová

Odvoz staré obývací stěny do sběrného dvora na ...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

Stěhování, Praha
popis zakázky
celkové hodnocení

O dodavateli

motto

Náš zákazník, náš pán. Nehrajeme si na velkou firmu, ale stavíme na rodinných hodnotách.

popis

Naše stěhovací firma se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, ale také firem, kanceláří, nebo různých odborných profesí. Cizí nám není ani mezinárodní stěhování. Poradíme si s uměleckými předměty i těžkým břemenem v podobě piána, či trezoru.

Otázky & odpovědi

V čem si myslíte, že jste nejlepší?

V našem oboru máme spousty konkurenčních společností, které mají třeba i lepší vybavení a vozový park, než naše firma, ale my stavíme na hodnotách, které jsou samozřejmostí, respektive by měli být samozřejmostí. Náš klient, je vždy náš pán a chceme, aby pokud od nás něco chce, bylo vše splněno na 100% a zákazník byl spokojen. Nejlepší jsme tedy v tom, že se snažíme vždy a každou zakázku splnit na více než 100% a tak, aby se k nám zákazník vždy vrátil a nikoho nového si již hledat nemusel.

Jaký typ práce děláte nejraději?

Nejraději stěhujeme normální obyčejné lidi, kteří mají jasno v tom, jaké služby očekávají. Ať už jde o klasické stěhování bytu, domu, nebo jen pokoje, každá zakázka pro nás má smysl. A víte proč? Budete-li chtít přestěhovat ledničku, pro spousty firem je to "malá zakázka". Ano i pro nás, ale víme, že v budoucnu můžete stěhovat kancelář, dům nebo jiné předměty. Dokážeme také přestěhovat hudební přístroje, nejčastěji potom křídla, piána, ale i další. Spolupracujeme na projektu Piána na ulici.

Na jakou Vaši dokončenou zakázku jste nejvíce pyšní?

Na tuto otázku se nedá jednoznačně odpovědět, jelikož chceme být pyšní na každou byť sebemenší splněnou zakázku. Z každého dobře přestěhovaného předmětu chceme mít dobrý pocit. I proto se neustále snažíme naše služby zkvalitňovat. Klademe důraz na lidský přístup, neboť stresování zákazníka a naše následná nervozita by vedla ke spoustě chyb. Naše reference a zkušenosti mluví za nás.

Jak vypadá váš ideální klient?

Ideální klient? Každý zákazník je pro nás velmi důležitý. To že někdo zaplatí více a někdo méně nemá vliv na to, jaké služby poskytneme. Neděláme rozdíly a i zakázky, které jsou malé plníme tak, aby se zákazník cítil tak, že je o jeho předměty dobře postaráno. Ke každému předmětu přistupujeme tak, jako by byl náš vlastní. Snažíme se minimalizovat náklady tak, aby jste zaplatili jen za to, co opravdu dostáváte.

Jakým zakázkám se vyhýbáte?

Ve většině případů bereme všechny zakázky, pokud jsme schopni potencionálním zákazníkům splnit jejich představy s datumem, cenou i časem. Vyhýbáme se pouze tehdy, pokud jsme si jistý, že naše síly pro tuto zakázku nestačí, nebo jde o zakázku, která by mohla být komplikovaná a zákazník by nebyl s kvalitou spokojen. Chceme mít dobrý pocit z každé vykonané práce.

Jakou radu byste dali zákazníkovi, který poptává zakázku ve Vašem oboru?

Je těžké splnit představy zákazníkům, kteří sami nevědí co vlastně chtějí. Abychom ale mohli splnit představy o ideálním přestěhování je potřeba do poptávky uvést: Odkud se stěhuji, patro na nakládce a zda je k dispozici výtah, Kam se budu stěhovat, patro na vykládce a jaký zde můžeme očekávat výtah, soupis nábytku, krabic, pytlů a dalších drobností, možnosti parkování apod. Vždy se snažíme s každým zákazníkem tyto věci probrat a předejít tak různým problémům.

Používáte nějaké nové / zajímavé technologie nebo postupy, které klientům doporučujete?

Technologie, či postupy. Nejlepší technologie je zkušenost v oboru. Každý šéf společnosti by si měl vyzkoušet, co vlastně jeho lidi dělají a co po nich chce. U nás nepoužíváme technologie, ale zkušenosti, které se snažíme předávat všem naším pracovníkům. Upřednostňujeme lidský přístup a maximální vstřícnost ke každému zákazníkovi.

Na co by zákazníci neměli zapomenout když Vám zasílají poptávku?

Každý z nás a to ať stěhovací společnost, nebo zákazník nemá rád překvapení. Pro dokonalý výsledek je snad všude třeba znát maximum informací. Aby nám práce odsýpala je potřeba znát patra na nakládce a vykládce a přesný výčet věcí tak, aby jsme zvolili optimální počet stěhováků i dostatečně velký stěhovací vůz a nedocházelo k tomu, že se potom budeme muset hnát ve dvou pro 250ks stěhovacích krabic po 40kg do šestého patra bez výtahu.

Pracoval/i jste pro nějakého zajímaveho klienta?

S postupem času získáváme nespočet spokojených zákazníků nejen z řad herců, ale i dalších významných lidí. Jelikož dbáme o spokojenost a hlavně i určitou ochranu soukromí, nemůžeme jmenovat.

Co Vás nejvíce motivuje na Vaší práci?

Motivací máme hned několik. Chceme v tomto oboru nabídnout opravdu kvalitní služby. Péče o zákazníka vždy na prvním místě, největším hnacím motorem ale je to, když vidíte úsměv na rtech zákazníka i přes plný pokoj krabic tak, že se nelze hnout. Následná reference, kde zákazník zmíní jak s čím byl spokojen je pro nás asi tou největší odměnou.

Co byste vzkázali Vasim potenciálním zákazníkům?

Asi bych jim vzkázal jednu důležitou věc. I když naše firma není kdo ví jak velká, svou velikostí dokážeme převálcovat kdejaké velké společnosti, které nemají k zákazníkům tak blízko. Osobní přístup, chuť k práci k dobrým výsledkům to je to, co od nás můžete čekávat. A co vám vzkážu? Snad jen jedno. Zkuste nás a přesvědčte se. Pokusíme se nabídnout takový servis, aby jste již nehledali jinde. Děkujeme za důvěru.

Co děláme

Počty našich nabídek v jednotlivých kategoriích

Další kategorie, kterým se věnujeme

Kde pracujeme

Sídlíme: Praha

Dojíždíme za zákazníkem až: 500 km

Zvětšit mapu
Zmenšit mapu
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele