Zadat poptávku
Jakub K. poptával/a:

Rekonstrukce podkroví

Dostal/a u nás nabídku od 1 řemeslníka.
V oboru podlahy máme 4029 zkušeností a 2690 řemeslníků:

Poptávka

Poptávka: Rekonstrukce podkroví
Stav:
Aktivní
Aktualizována: 31.03.2021
PSČ: 33011 (Třemošná u Plzně, okr. Plzeň-sever)
Popis zakázky:
Mám zájem o rekonstrukci cca 65m2 půdního prostoru v starším stavení (postaveno cca 1918), kdy stavení je zhotoveno z nepálených cihel. Půdní prostor je nezateplený, osazen z 1/3 prkny a ze 2/3 4cm silným cementovým potěrem. Pod prkny je 4cm silná vrstva škváry, pod tím strop (původní strop byl z prken a rákosovopískové omítky). Co je pod potěrem není známo (podle udělaných průvrtů pravděpodobně nic). V podlaze (pod prkny a potěrem) by mělo být umístěno celkem 5 stropních trámů 20mm (tyto aktuálně nejsou viditelné), na kterých jsou nabity prkna tvořící původní strop. Pod původním stropem jsou zavěšeny nosníky na sádrokartonové podhledy, kdy prostor mezi původním stropem a novým je vyplněn skelnou vatou. Nad prkennou podlahou a cementovým potěrem je umístěno celkem 5 trámů 250mm (křížem proti stropním trámům).
Rekonstrukce by měla proběhnout tím způsobem, že je třeba odebrat cementový potěr a prkennou podlahu. Vybrat škvárový násyp. Je třeba položit kročejovou izolaci 50mm (dle případné kvality stavu stropních trámů a jejich možného zatížení případně dalších 50mm EPS 100 – v případě, že budou trámy dostatečně pevné bychom rádi přiznané trámový, které je nad aktuální podlahou), nad tuto položit 2 vrstvy OSB desek o celkové výšce 30mm a nad tyto nejvýše 10mm nášlapné vrstvy (pravděpodobně beton). V místě koupelny je třeba řešit podlahu tak, aby bylo možné na tuto položit dlažbu. V části aktuální prkenné podlahy je třeba vytvořit prostor pro schodiště.
V případě spokojenosti s první částí bude přistoupeno ke druhé částí, kterou je kompletní zateplení půdního prostoru.
Realizace rekonstrukce dle dohody.
Termín prohlídky na místě možný dle dohody.
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
chata / chalupa
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Počet nabídek: 1

Důvěřují nám zákazníci i firmy.
Pomohli jsme získat 30337 nabídek od 2690 firem z oboru podlahy.
Pomůžeme i vám.

 1. 1.
  Zadáte si
  poptávku
 2. 2.
  Dostanete
  nabídky
 3. 3.
  Vyberete si
  dodavatele

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.