Zadat poptávku

Pergola a střecha nad garáží/pergolou

Poptávka

Poptávka: Pergola a střecha nad garáží/pergolou
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 22.07.2020
PSČ: 73925 (Sviadnov)
Popis zakázky:
Aktuálně dokončujeme stavební práce k okamžiku, kdy potřeba začít pracovat na dřevěných konstrukcích střechy a pergoly, a hledáme dodavatele, který navrhne konstrukční řešení, krytinu a dokončení (plechy/svody), může práci vč. materiálu dodat, a může v docela blízkém termínu na práci nastoupit.
Půdorys stavby (garáže) je 2,85 x 5,6 m, půdorys navazující pergoly 2,85 x 4,4 m, přesah střechy +25 cm. Celkový půdorys střechy +/- 3,35 x 11,5 m => 38,5 m2.
Střecha má být souvislá (jedna rovina), pultová se svažením +/- 9° (rozdíl výšky 20 cm na šířce 2,85m). Chceme dřevěnou konstrukci, stavební dřevo hoblované, po/pod-hledová části na palubky, pergola na jedné +/- 14cm stojce (2 strany tvoří zeď). Svažení na dlouhé straně, žlab, svod s odbočkou, gajgr. Střecha bude mít přesah nad střechu garáže souseda - chceme "zaplechovat", ať nezatéká mezi obě stavby. Střecha nad stavbou garáže bude zateplená (možno provést před zimou, v zimě) - zřejmě tedy i odvětraná (nad garáží - otázka řešení / doporučení). Betonovou patku pro stojku si připravíme.

Poptáváme návrh řešení, rozumnou cenovou nabídku (přehled máme, chápeme kvalitu práce vs. cena), pružný nástup do zakázky (1-2 týdny) a dokončení (1-2 týdny).

Nabízíme určitě setkání na místě (ul. Na Drahách, Sviadnov) k prohlídce a dohodě na technice řešení.
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
dům
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
31.07.2020
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
venku
Počet nabídek: 0

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.