Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Výroba vestavných skříní, pracovního stolu a polic do ložnice

Stav
Ukončena
Aktualizována
14.05.2015
Poptávající
PSČ
68351 (Holubice, okr. Vyškov)
Popis zadání

Dobrý den,

mám zájem o návrh, vizualizaci, kalkulaci ceny a následnou výrobu zařízení ložnice. Jedná se o novostavbu, kde zatím jediným současným zařízením je postel (175x225), která zůstane. Doplnit ji chceme o vestavné skříně a pracovní kout.

Rozměry místnosti jsou lehce atypické výklenkem, nejlépe snad patrno z přiloženého nákresu, jedná se o žlutě označenou část. Příloha č.1

Předběžný půdorys nábytku, který se nám zdál jako nejlepší řešení přikládám v příloze č.2. Jedná se o jednu vestavnou skříň za dveřmi vedle postele (délka 170cm) a dále jednu celou stěnu 4250cm, která je ovšem na obou stranách zakončena atypicky, proto jsme se rozhodli pro zakázku na míru.

Na jedné straně je v místnosti výklenek 110x110, do kterého by skříň přesahovala a v řešení vzniklého rohu dávám prostor vám, jako odborníkům.

Na druhé straně bychom zase potřebovali spodní část skříně „vykousnout“ a do vzniklého prostoru by se zasunul psací stůl.

Je mi jasné, že nacenění vestavných skříní se odvíjí zejména od vnitřního vybavení a materiálu, takže naše představa asi takto: lamino 18mm, ABS hrana 2mm
malá vestavná skříň 1,7m 3 posuvné dveře, 4 vnitřní oddíly skříně (3 svislé odpovídající dveřím, jeden horizontální přes celou šířku skříně v horní cca ¼ výšky) V levé třetině skříně bych ráda dole 4 šuplíky a teprve nad nimi police.Ve dvou zbývajících vertikálně rozdělených oddílech pouze police. Částečně to dokresluje příloha č.3, na obrázku chybí třetí oddíl, ale pro představu.

Velká vestavná skříň bude asi komplikovanější
Ze strany od okna – část skříně nad stolem otevírání na panty, uvnitř police.
do prostřední části skříně bych ráda dala dispozici viz příloha č.4.
A roh – to je výzva pro vás. Chápu, že dostupnost a využitelnost bude omezená, ale ráda bych tam měla šatní tyč na dlouhé šaty a co dalšího se vám podaří vymyslet, budu ráda za návrhy.

Další požadavek k vizualizaci a nacenění budou police na stěně vedle postele. Protože pod oknem je topení, kvůli kterému postel nemůže být přiražena úplně bokem ke zdi, vzniklý prostor potřebujeme „zaslepit“ policí, která bude jen pokračováním rámu postele do strany. Cca 12 x 160cm.
Na zdi bychom pak rádi pár jednoduchých polic navrtaných „cik-cak“ (jako opakující se prvek v interiéru – do příloh vkládám obrázek z kuchyně pro představu) Příloha č.5

Plus jednoduchý psací stůl cca 180cm deska (na hloubku skříně zasunutá do výklenku skříně). Dolů pod stůl bych uvítala kostku se šuplíky na kolečkách, která by se zasunula dole do míst skříně.

Preferovaná barva – dekor dubu, možno v kombinaci se slonovinovou kostí, alabastrem, … pro odlehčení.

Přílohy 6 a 7 jsou mým vlastním amatérským výtvorem v online dostupném plánovači prostor, který neumožňoval volbu velikosti mnoha komponentů (např.délka stolu, tvar polic atd.) proto je prosím berte s rezervou a pouze pro dokreslené představy, o čem mluvím. Budu ráda za profesionální vizualizaci a následné nacenění podle písemného popisu.

Děkuji za váš čas, případné dotazy a chybějící informace zodpovím.

Očekávaná doba realizace
kdykoliv
priloha_c.1
priloha_c.2
priloha_c.3
priloha_c.4
priloha_c.5
priloha_c.6
priloha_c.7
Počet nabídek: 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.