Zadat poptávku
Petr H. poptával/a:

Montáž úložných prostor pod vysoký strop, montáž 3 pater na spaní - pouze montáž, ne výroba - rozměřování, vrtání, šroubování, kotvení

Dostal/a u nás nabídky od 2 řemeslníků.
V oboru hodinový manžel máme dalších 2656 zkušeností od zákazníků:

Poptávka

Poptávka: Montáž úložných prostor pod vysoký strop, montáž 3 pater na spaní - pouze montáž, ne výroba - rozměřování, vrtání, šroubování, kotvení
Stav:
Dokončena a ohodnocena
Aktualizována: 09.08.2019
PSČ: 16000 (Praha 6)
Popis zakázky:
Rozsah - montáž úložných prostor pod vysoký strop (celkem 4m2), montáž 3 pater na spaní - rozměřování, vrtání, šroubování, kotvení (hlavní díly budou připravené) ... + nějaká manipulace s nábytkem. Konstrukci mám detailně vymyšlenou vč. kotvení, veškeré díly a kotvící materiál bych připravil.
Odhad času vaší práce je 3x8 hodin s tím, že pokud byste mohl více, tak je možné zadat i více práce, pokud méně, tak něco zbyde na mě. Pokud byste chtěl zakázku zpracovávat samostatně, je potřeba se sejít a některé věci domluvit dopředu (ale není na to mnoho času) a časový rozsah práce i cena bude samozřejmě pak vyšší.
Je to zamýšleno jako práce s mojí pomocí (nedělám tkovouto věc poprvé). Organizace, příprava materiálu a dílů by byla na mě, ostatní vy nebo společně. Platil bych hodinově (min. 250 Kč/hod a více podle vašich referencí) veškerý čas vč. přípravy + samozřejmě dopravné, parkovné atd. - čas práce na kterém se dohodneme bude dodržen.
Hledám v podstatě někoho, kdo dělá hodinového manžela na pomoc. Na chalupě takto dělám s jedním hodinovým manželem úspěšně řadu věcí.
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
byt
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
24.08.2019
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Počet nabídek: 2

Důvěřují nám zákazníci i firmy.
Pomohli jsme získat 20452 nabídek od 1475 firem z oboru hodinový manžel.
Pomůžeme i vám.

 1. 1.
  Zadáte si
  poptávku
 2. 2.
  Dostanete
  nabídky
 3. 3.
  Vyberete si
  dodavatele

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 16:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.