Přidat svou firmuZadat poptávku

Výpomoc s doděláním sprchového koutu

Poptávka

Poptávka: Výpomoc s doděláním sprchového koutu
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 23.11.2018
PSČ: 25229 (Dobřichovice, okr. Praha-západ)
Popis zakázky:
Poměrně úspěšně jsem si obložil celou koupelnu. Potřebuji ale pomoci se sprchovým koutem a to ve dvou fázích, kdy každá z nich nezabere (alespoň se domnívám) víc, jak půl dne.

1. Srovnání zadní stěny
Při obkládání sprchového koutu jsem nedodržel dilatace mezi obklady na bočních a zadní stěně a v důsledku se mi obklady na zadní stěně odloupaly. Situace tedy je, že mám na srovnané zadní stěně "drážky" lepidla a ty potřebuji zatáhnout lepidlem a stěnu opět vyrovnat, abych mohl obklady nalepit znovu. Netroufám si natahovat ty cca 2-2,5m2, abych to nepokazil a neměl křivou stěnu.

1.B Jakmile bude toto hotové, bude třeba nalepit obklady znovu. To si plánuji udělat sám (protože chápu, že nikomu se nechce pracovat na rozpracovaném projektu), ale pokud by byl zájem z Vaší strany i o tuto fázi, velmi rád se domluvím a přenechám i toto Vám.

2. Následně mi instalatér usadí odtokový kanálek a budu potřebovat vylít a vyspádovat podlahu.

2.B A pak se bude lepit dlažba. Analogicky k 1.B, počítám s tím, že si to udělám sám, ale přivítal bych, pokud byste to dodělal(i) celé.

Pokud se budeme bavit jen o krocích, na které si netroufám, tedy 1 a 2, myslím, že se skutečně jedná o dva půldny. Dokážete mi nabídnout termín dříve, než na jaře příštího roku? Děkuji
Počet nabídek: 2
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
v pracovní dny po - čt 9:00 - 17:30, pá 9:00 - 15:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele