Přidat svou firmuZadat poptávku

Štuky a štukování

Poptávka

Poptávka: Štuky a štukování
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 07.11.2018
PSČ: 17000 (Praha 7)
Popis zakázky:
Stukovani velkeho pokoje (obyvaci pokoj + kuchyn), 3 sten maleho pokoje, predsine a komory v byte v panelaku na adrese U Mestanskeho Pivovaru 679/10, Praha 7 Holesovice.

Celkova plocha stukovanych sten - cca 95m^2, z toho cca 30m^2 panel, 10m^2 flexi lepidlo, zbytek porobeton
Celkova plocha stukovanych stropu - cca 50m^2, vse panel

Steny jiz budou pripraveny pro stukovani (oskrabany, panel natren adheznim mustkem, porobeton napenetrovan Soudakratem, drazky mezi stropnimi panely zabandazovany).

V byte probiha rekonstrukce, je dostupne bezne naradi, kyble, voda. Neni dostupne specialni naradi pro stukatery (hladitka apod). Pro praci ve vysce je dostupne provizorni leseni (siroke prkno na bednach).

V byte je jiz vystukovan 1 maly pokoj a 1 stena + strop druheho pokoje. Stukovani provadela mimoprazska firma, ktera si pochvalovala pripravu sten i zazemi (nemel by tedy byt zadny problem, ale pripadnym zvlastnim pozadavkum se pokusime vyhovet). Ke stukovani byla pouzita smes HASIT 150 a HASIT 160 1:1. Nejake pytle nam jeste zbyly, navic bychom radi meli vsechny steny stejne, proto uprednostnime nabidky na vystukovani timto materialem (ktery sami zajistime v dostatecnem mnozstvi).

Rozsah praci by mel byt 2-3 dny pro 2 stukatery. Poptavame realizaci behem poslednich 2 tydnu v listopadu (idealne posledni tyden v listopadu), uvitame pokud to budou navazujici dny.
Rozpocet neni strikne omezen, ale nabidku budeme porovnavat s moznosti dovezeni tech mimoprazskych delniku. Cena tedy bude rozhodujici faktor.
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
byt
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
30.11.2018
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Počet nabídek: 3
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele