Přidat svou firmuZadat poptávku

Rekonstrukce koupelny, wc, předsíně

Poptávka

Poptávka: Rekonstrukce koupelny, wc, předsíně
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 06.11.2018
PSČ: 14900 (Praha)
Popis zakázky:
Dobrý den.
Během listopadu bych ráda zahájila rekonstrukci koupelny, atd., jsme v obyčejném panelákovém domě, kde koupelna má společnou zeď s dětským pokojem, a wc s obývákem, tudíž zeď je jen s dveřma. Koupelna a wc zvlášť.
Vyžaduji sprchový kout - nízká vanička, která bude obložená kachlíčkama, a jen dveře, nějaké neprůhledné, ne jen čiré sklo, nejlépe něco levnějšího plast, či něco takového nebo si vyberu sama v obchodě.
Keramický obklad až ke stropu, strop normální bez světel.
Představu barvy mám. Bohužel jelikož se nedá nic jiného vymyslet v naší malé koupelně tak to musí být klasicky, což vlevo pračka, nebo umyvadlo, chci tam radši pračku, naproti vlevo u stěny wc sprchový kout do kulata, a vedle něho v pravo umyvadlo které mám a potřebuji ho zasadit do něčeho co vydrží a pod tím aby byla skříňka, či police. Nad pračkou zřejmě jednoduchý sušák na ručníky. Podlaha zřejmě dlaždičky, nejradši protiskluzové. Nechci žádné vymoženosti, chci mít jen novou a čistou koupelnu a hlavně praktickou pro mne a manžela, kterým bude čím dále dělat větší problém lézt do vany, ale hlavně také zbavit se té špíny co tam je. Vhledem k tomu, že musíme v bytě bydlet, máme psíky, a psychicky to bude pro nás trochu náročnější, očekávala bych práci tak na 5 - 7 dní, dát si třeba pauzu a pak dodělat předsíň. Cena hlavně za práci, vaničku, dveře ke sprch.koutu, wc, dlaždice můžete nabídnout, ale zvolila bych dle ceny, protože se velmi líší. Očekávám příjemný přístup, kvalitní práci, seriozní lidi, práce tak od 9 hodin do .....? Nejradši bych zvolila jen spchový kout v místnosti kde je wc, ale bohužel za wc jsou stoupačky, tak navím zda by to bylo reálné. od zdi ke zdi, a jen dveře. Prostě jen takový sprchový box, + venku 1 stolička, nějaký věšák na ručníky, oděvy..a v místnosti kde je vana, tak by bylo wc, pračka, umyvadlo, čímž by se ta místnost zřejmě zvětšila. Seriozní cena. Děkuji za vaše nabídky. Kolísková
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
bytový / panelový / činžovní dům
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
10.12.2018
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Počet nabídek: 0
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 15:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele