Přidat svou firmuZadat poptávku

Rekonstrukce bytu 1kk

Poptávka

Poptávka: Rekonstrukce bytu 1kk
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 03.10.2018
PSČ: 10100 (Praha)
Popis zakázky:
Zdravím,
máme v plánu rekonstruovat garsonku v Praze. V příloze posílám nákres s rozměry místnosti a stávajícím rozložením. V bytě byla předchozím majitelem zbudována koupelna ze sádrokartonu a odpad je zatím řešený čerpadlem/drtičem, pak svedeno do odpadních trubek.

Co máme v plánu:
1) Udělat standardní odpad z koupelny - napojit přes chodbu na WC, které je tam umístěno.
2) Stávající plynový kotel v jedné místnosti být nemůže, jak mi bylo řečeno technikem z plynáren. Doporučil mi vyměnit kotel za kombinovaný bojler, který by ohříval teplou vodu a bylo by na to napojené i topení. Takže plyn by se úplně zrušil a vše by bylo jen na elektřinu, jen nevím, jak je to se stávajícími rozvody. Bojler by se umístil nahoru do rohu nad koupelnu, kde bude (a nyní tam i je) patro na spaní.
3) Místo sádrokartonových "zdí" koupelny bychom postavili klasickou zeď. Na stejném místě, jako je to doteď.
4) Podlahu je potřeba udělat novou, musí se vytrhat staré parkety, pod tím je to úplná hrůza, nějaké piliny atd., takže se musí udělat stěrka. V koupelně bych chtěla ideálně na zemi i po stěnách betonovou stěrku, ale kdyby to bylo nějak výrazně drahé, tak klasickou dlažbu a po zdech obklady. Ve velké místnosti pak bude obyčejná laminátová podlaha.
5) Dveře do bytu jsou v hrozném stavu, takže místo těch stávajících dvojitých dveří bychom chtěla normální menší, ale bezpečnostní dveře. Musím zavolat správci, jestli se to může vyměnit jen tak (kvůli památkářům, ale v domě má x lidí jiné dveře, než ty veliké, tak snad to nebude takový problém). Nové dveře si najdeme sami, potřebuji jen nacenit to vysazení starých a vsazení nových.
6) Nová kuchyň bude na stejném místě, jako ta stará, jen se rozšíří na rohovou. Odpad tedy může zůstat tak, jak je. Kuchyň pořídíme nejspíš z Ikei. Ale rádi bychom, aby firma kuchyň nainstalovala.
7) A spaní vyřešíme tak, že si necháme udělat velké patro tak, že se rozšíří to stávající až k protější stěně, viz. nákres ve druhé příloze. V levém horním a dolním rohu se tak bude muset udělat podpěra, na prové straně to bude podepřené o zdi koupelny. Patro, vestavenou skříň pod něj a schody se skříňkami - to bychom si asi nechali udělat od stolaře, ale pokud nabízíte i tyto služby, tak to rádi uděláme s vámi.
8) Koupelnu bych si asi nechala nacenit v Siku nebo mám taky poslat podrobný rozpis? Budeme to nechávat rozložením tak, jak to je. Sprchový kout se spádem (bez vaničky) v rohu, vedle nové závěsné WC, nové umyvadlo, sádrokartonový podhled s bodovkami.

Chtěla bych poprosit o nacenění - nové odpady, novou podlahu v celé místnosti (lamino v pokoji, betonová stěrka v koupelně), zdi koupelny, nový bojler, výměnu dveří za menší, případně nějakou přípravu (sloupky?) pro to patro.

Je možnost se do bytu zajít podívat, ideálně co nejdříve. A poté bych potřebovala detailní rozpis celé rekonstrukce (pro banku) a také jednoduchý nákres pro SVJ, jak bude vyřešen ten odpad přes chodbu. Rádi bychom rekonstrukci provedli v listopadu 2018. Rozměr bytu je 25 m2.

Předem děkuji za nabídky!
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
byt
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
30.11.2018
Jaké je stáří objektu?
starší objekt
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Počet nabídek: 0
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 15:00
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele